Mnichovohradišťský SK – SK Slaný  1 : 1 ( 0 : 1 ) 5 : 6 p.k.

Sestava : Sedlák – Zíma, Kubaška, Čablík, Zelenka – Tikovský, Hansl, Galbavý, Maroušek – Ahmed (73.Stožický), Hořejší. Náhradníci : Cílek, Rada, Klusáček.

Branky: 86.Zajíček – 44.Maroušek

Ve 2.min. šel Ahmed sám na brankáře Ježka, ten ho však vychytal a po následné srážce museli být oba hráči ošetřováni na hrací ploše. V 15.min. střela Hořejšího skončila na boční síti Ježkovy brány. Ve 30.min. schytal tvrdý atak Kubaška a po krátkém ošetření  mohl naštěstí pokračovat ve hře. Ve 42.min. se v dobré střelecké pozici ocitl Hořejší, ale míč mu odskočil od nohy. Ve 44. Min. utekl po pravé straně Ahmed. Přihrál Hořejšímu, jehož střelu Ježek vyrazil k Marouškovi, který vrátil míč do sítě přes bránícího obránce. Vedeme 1:0. V 51.min. náš rychlý brejk zakončil Ahmed nepřesnou střelou. V 53.min. po centru z pravé strany jeden z domácích hráčů zblízka Sedlákovu bránu přestřelil. Ne druhé straně pak Galbavého střela prošla těsně vedle. V rozmezí  68.a 70. minuty utkání domácí hráči nejdříve Razákem a poté Zajíčkem nedokázali trefit ze slibných pozic naší bránu. Výsledkem narůstajícího tlaku a blížícího se konce zápasu byla povedená akce středem hřiště, kdy po sérii krátkých přihrávek skončil míč u Zajíčka, který zblízka zavěsil míč pod břevno a vyrovnal. To se stalo v 86.min. Slánský brankář Sedlák se pak vytáhl v 89.min.. když ze své šibenice superzákrokem vyškrábl míč z hlavy stopera Zajíčka. Následoval tedy penaltový rozstřel, kdy po úspěšných kopech našeho Hořejšího, Zelenky a Galbavého přišel na řadu ve třetí sérii domácí Krejza, jehož střelu Sedlák vyrazil. Své penalty pak proměnili Čablík se Zajíčkem. V páté sérii mohl druhý bod pečetit Stožický, jenže svou bombou málem přerazil břevno! Pokračovalo se tedy dále. Z naší strany uspěli Hansl a Zíma, zatímco sedmou penaltu Hofmana Sedlák opět kryl. Vyhráváme v Hradišti na penalty 6:5.

Nejdelší výjezd v krajském přeboru máme za sebou. Získali jsme dva body a můžeme být spokojeni. V druhém poločase nás domácí zatlačili před Sedláka a vyrovnat se jim nakonec přece jen podařilo. Odehráli jsme dobrý první poločas zápasu, to na hřišti dominovali slánští hráči. V Mnichově Hradišti to hrají od podlahy a fotbal bolel. Domácí dostali pět žlutých karet. Tvrdých zákroků schytal Galbavý nepočítaně, hned v úvodu zápasu byl ostře atakován Maroušek a po zmiňovaném ošetření Kubašky jej potřeboval také Hansl.