7.5.2017

SK Lhota - SK Slaný  2 : 0  ( 0 : 0 )

Sestava : Sedlák – Klusáček (80.Stibor), Čablík, Pospíšil, Zíma – Stožický (46.Maroušek), Hansl, Zelenka, Tikovský – Galbavý (66.Nykl), Hořejší (78.Ahmed). Připraven brankář Jochman.

Branky : 52. a 62. Kudela

V 10.min. šli domácí hráči ve dvojici na jednoho našeho bránícího hráče. Kudela však ve vyložené šanci branku Sedláka přestřelil. Ve 43.min. po standardce Lhoty, rozehrávané zprava proskákal míč celým pokut. územím před brankou, naštěstí nikdo z dobíhajících hráčů na něj nedosáhl. Prvnbí poločas byl jinak na šance chudý, Vošmík v bráně Lhoty vůbec nemusel zasahovat a domácí kopali řadu rohových kopů a při nich dominoval Sedlák. Do druhého poločasu nastoupil místo Stožického Maroušek. Jenže v 52.min. ač atakován Pospíšilem dokázal nemastnou střelou Kudela v pádu překonat Sedláka a míč skončil v naší síti. V 62.min. pak po autovém vhazování osamocený Kudela vyslal na Sedláka nepříliš tvrdou, ale přesně umístěnou střelu a náš brankář byl v tu chvíli na míč krátký a je to 2:0. V 70.min. si Kudela poradil s bránícím Čablíkem a Sedlák vyrazil jeho pokus na roh. V 65.min. poprvé musel zakročit Vošmík, který vyrazil střelu Tikovského a podruhé v zápase zasahoval v 78.min., to zlikvidoval šanci střídajícího Ahmeda.

Ve Lhotě, na hřišti posledního celku krajského přeboru to byla v neděli z naší strany fotbalová bída. Domácí hrají nakopávané dlouhé míče, vpředu mají šikovného Kudelu a to jim k výhře nad Slaným stačilo. Náš celek se tak prezentoval pouze pěti žlutými kartami (Marouškova čtvrtá) a jinak svým příznivcům neukázal po fotbalové stránce vůbec nic.