V sobotu „odehrála“ slánská děvčata jeden z nejhorších zápasů. Na pražské umělé trávě Motorletu Praha jsme se snažili proti skvěle hrajícím soupeřkám ze Zlíchova hrát alespoň slušný fotbal. Ale ani to se nám nepodařilo. Naopak, odjíždíme s ostudnou prohrou 14:0 (poločas 9:0). Soupeř hrál krásný fotbal, kde bylo znát mnoho zkušeností a chuti do hry. Což se o slánských děvčatech vůbec tvrdit nedá. Vysoké skóre se vyvíjelo tak, že jsme vždy v určité pětiminutovce dostaly 2-3 branky rychle a pak se chvíli hrálo bez branek. A tento styl se střídal celý první poločas.

Ve druhém poločasu již soupeř polevil ze svého tlaku a tak se celkové skóre zastavilo na čísle 14:0. Musím uznat, že zlíchovské hráčky předváděly krásný fotbal, kde byly vidět pěkné centry, rohy, ale i akce v útočném prostoru ale i nejistota v obranných řadách. Většina gólů padla díky výborným pasům za naši obranu, která za domácími lítala jak hadr na holy. Opět jsme nejspíš „neměli den“.

Foto ze zápasu bude v naší fotogalerii a zde:

Uvidíme, jak zabojují slánská děvčata doma proti soupeřkám z Vonoklas. Pokud máte chuť, přijďte se podívat v neděli 12.4. od 11hod. na stadion SK Slaný.