První poločas totiž začal pro domácí velmi smolně. Již od 2.min. jsme prohrávali. Stalo se tak po nešťastné teči naší obrany, kdy Tesárková míč tečovala hlavou přímo na nohu soupeřky, která se nemýlila a naši hrubku tvrdě potrestala – 0:1. To naše děvčata však nesrazilo. Naopak, zápas nevzdaly a snažily se vyrovnat. Což bylo vidět našim tlakem na branku, který postupně sílil. Asi nejkrásnější situací náš tlak vlastně začal. Ke standartce z cca 35m se postavila Lenka Nováková a kop se jí podařil tak, že balon se zastavil až na břevně soupeřovy branky a smolně se odrazil kolem hostující brankařky ven z brankové čáry, kde na něj naše hráčky již nedokázaly zareagovat. Potom jsme měli několik dalších šancí, kdy naše děvčata nedokázala dotlačit míč za soupeřovu brankařku, ačkoli tam stály samy. Postupně se tak snažily Paurová, Steinbrecherová, Čepeláková a koneckonců z několika akcí neměla štěstí ani Landesková, která nastřelila křižnou střelou i tyč hostující brankařky. V prvním poločase byla branka soupeřek prostě zakletá. Kdybychom proměnili všechny tutovky, které naše děvčata spálily, vedli bychom po poločase min. 4:1. To se však nestalo a tak odcházíme do kabin za poločasového skóre 0:1.

Druhý poločas jsme začali velmi vlažně. Až naše hra „závaněla“ další brankou do naší sítě. Avšak po cca 10min. se naše hra zlepšila, k brance to však nevedlo. Posledních 20.min. už byla znát únava na obou stranách. Ale nám se konečně daří vyrovnat. Stalo se tak cca v 73.min. po faulu na naši hráčku, kdy rychle rozehráváme míč pasem na Landeskovou, která se po několika kličkách dostává až k brance hostů a zde uklízí míč k tyči – srovnáno 1:1. Od této chvíle se snažíme neztratit alespoň bodík, resp. lépe – chceme získat vysněné tři body. I přes zvýšený tlak se nám to však nedaří, naopak se hra stává chaotičtější a plná chyb na obou stranách. A tak po 90.min. hry končí zápas nerozhodně 1:1.