V sobotu odehrála slánská děvčata zajímavý zápas pro soupeřkám z Plzně. Nejprve nás potěšil stav soupeřek, které přijely v 10 hráčkách a my jsme měli (světe, div se) dokonce 2 hráčky na střídání. Ale po 20min. hry nás přešel humor. Soupeřky i v 10hráčkách hrály velmi slušný fotbal a vlastně nás přehrávaly. Do poločasu nám stihly „nadělit“ dvě branky a nebýt naší jistoty v brance, určitě by branek do naší sítě padlo víc - čili poločas 0:2.

Ve druhé půli se naše hra malinko zlepšila, ale na rozjeté hosty to nestačilo. Opět nás jednou zastavila tyč – po útěku Landeskové, která si však nakonec aspoň trochu zvedla náladu, když vstřelila naši jedinou branku. Střelou z velkého vápna nejspíše zaskočila hostující brankařku, která si při zákroku hodila míč do vlastní branky. Ale to už bylo skóre zápasu na stavu 1:3 pro hosty. Ti stačili do posledního hvizdu rozhodčího ještě zvýšit na konečných 1:4 pro VS Plzeň a vrátit nám tak prohru z loňska.

Jak jsem psal na začátku, zajímavý a myslím, že atraktivní zápas. Hrál se slušný fotbal na obě strany. My, kdybychom proměnili naše šance, tak jsme mohli být v klidu už v půlce zápasu. Ale pravidla stále platí a tak se nemůžeme divit. Každopádně holkám, které dorazily, děkujeme a doufáme, že v této sestavě už alespoň dohrajeme poslední 3 zápasy sezóny.

Prvním z nich je zápas na půdě Dukly Jižní Město. Na pražskou trávu zajíždíme autobusem v sobotu, 16.5.2015. Začátek je stanoven na 11hod. Kdo chce, může jet ZDARMA s námi, odjezd v 8:45hod.od kabin.