VS Plzeň – SK Slaný  2 : 3  ( 0 : 1 )

V prvních 30 minutách zápasu jsme byli lepším týmem. Dokázali jsme si vypracovat mnoho tutových šancí, avšak jsme dokázali proměnit pouze jednu z nich. A to díky průchodu Landeskové, která však před domácí brankařkou nehamounila, ale přistrčila míč Labudové, která jej pohodově uklidila do branky domácích – 0:1 pro Slaný. Po této akci následovalo několik dalších akcí, žádná však neskončila gólově. Stejně tak i soupeř nás několikrát zahnal do úzkých, naštěstí však nedokázali trefit branku, příp. nás podržela brankařka Landsdorfová. Koncem prvního poločasu nastoupila za domácí jedna z údajně chybějících hráček, která hru domácích oživila. Dokonce mohla dvakrát skórovat, ale naštěstí taktéž netrefila branku. Takže první poločas končí za stavu 0:1 pro Slaný.

Druhý poločas již nebyl tak jasný. Soupeřky s námi srovnaly krok a hrála se vyrovnaná hra až do 52. min., kdy se podařilo domácím vyrovnat po chybě naší obrany – 1:1. Během další minuty už jsme prohrávali 2:1, opět po chybě v obranném pásmu, kterou chtěla zastavit ještě naše brankařka, avšak pozdním výběhem nedokázala odvrátit branku domácích. Naše děvčata trochu znervózněla, ale po dalších asi 5 min. hry se Novotné povedl krásný kousek. Asi 5m od pravého rohu velkého vápna nakopla míč do vzduchu tak, že přesně zapadl kolem břevna k levé tyči domácí branky – vyrovnáno 2:2. To nás nakoplo a naši výhru skvěle pojistila Landesková střelou přes brankařku – 2:3 pro Slaný. Do konce zápasu zbývalo ještě asi 15min. a tak jsme se snažili dohrát zápas v náš prospěch, příp. ještě utvrdit naši výhru. To se nám sice nepovedlo, ale zaslouženou výhru 2:3 jsme uhájili a konečně si odvážíme 3 body a výborný pocit ze zápasu.

Nyní nás čekají soupeřky z FK Dukla Jižní Město, které se aktuálně nacházejí na 6. místě. Přivítáme je na domácí půdě v sobotu, 1. listopadu od 14 hodin. Přijďte se podívat, podpořit nás a pomoci nám s prodloužením výherní série.