12.10.2014

TJ Hrádek – SK Slaný  13 : 0  ( 4 : 0 )

V neděli jsme odjížděli do Hrádku s minimálními ambicemi. Naopak jsme si šli spíše jen zahrát. Na sraz před odjezdem dorazilo pouze 10 děvčat. Bez brankařek a velké části základního týmu, kompletní byla vlastně jen obranná čtyřka. Jak jinak mohlo utkání dopadnout? Jasná výhra 13:0 pro lídra tabulky – TJ Hrádek, hovoří o všem. Do branky se postavila obránkyně Herbersteinová, která chytala famózně a několikrát chytila i jasnou šanci domácích. Jistě zaslouží největší pochvalu za nedělní výkon. Vlastně celý tým odvedl dobrou práci, za kterou je můžeme jen pochválit.

První poločas byl až překvapivě dobrý, o čemž vypovídá i poločasové skóre 4:0 pro domácí. Přes polovinu jsme se nedostali, ale soupeře jsme tak nějak drželi dále od naší branky. Nebylo to jen našim výkonem, ale i chybami domácích, kdy překombinovali hru, nebo velmi nepřesně trefovali naši branku. A jak jsem psal, několikrát nás zachránila Herbersteinová.

Druhý poločas už tak „veselý“ nebyl. Na našem slepeném týmu byla znát menší fyzická vybavenost. Domácí nás jasně přehrávali a víceméně si v některých chvílích dělali, co chtěli. A v těchto chvílích jsme dostali třeba 3 branky během 2 minut. V některých situacích už se na hru vykašlaly i jednotlivé hráčky našeho týmu, což samozřejmě velmi zamrzelo. Nejen nás, ale i většinu týmu, která makala na maximum. Konečný výsledek už jsem psal výše, každopádně 13:0 je nejvyšší prohra v historii obnoveného ženského týmu.

Doufám, že si z toho všechny členky našeho týmu vezmou velké ponaučení. U nemocných děvčat chápeme jejich nepřítomnost, u ostatních nás velmi mrzí tento přístup k zápasům a tréninkům vůbec. Všechny dívky dopředu věděly o termínech zápasů, a přesto se nedokázaly přizpůsobit…! Tomu odpovídá nejen tento výsledek, ale i samotná pozice našeho týmu v tabulce. Uvidíme, jak s tím děvčata naloží příští zápas proti týmu Horní Břízy. Ten přivítáme na domácí půdě v sobotu, 18.10.2014 od 14hod. Doufám, že v tomto zápase již předvedeme důstojný výkon.