V 10 hráčkách jsme nastoupili s velkým strachem z tlaku a jasné převahy domácích, ale právě onen strach byl naším druhým nepřítelem. Hra vůbec neprobíhala tak, jak jsme očekávali. Domácí hráčky se do zakončení dostávaly velice málo. Naopak, naše nervozita jim občas dopřála nějaký ten balon navíc. První tři branky jsme jim kvůli našemu strachu vlastně darovaly téměř zadarmo. Dvě branky po chybách brankařky, která však tyto chyby několikrát napravila a nebýt jí, obdrželi bychom jistě více branek. Naše brankařka čelila v první půli dvěma penaltám. První byla nařízena za chycení míče do rukou naší obránkyně, která „zastoupila“ brankařku v době, kdy udělala právě jednu ze dvou chyb. Vystřelený míč neudržela, ten se odrazili k domácí hráčce, která dorážkou mířila na břicho a ruce naší obránkyně Patřičné (viz. foto v galerii). Domácí hráčka se z penalty nemýlila, a ač si naše brankařka na míč sáhla, neměla šanci jej vytěsnit. Druhá penalta byla nařízena po údajném faulu Tesárkové na hranici velkého vápna. Domácí hráčka se opět nemýlila, ale naše brankařka opět vystihla směr míče a dokonce si na něj opět i sáhla (viz. foto v letu). No, nebýt těchto zbytečných branek, domácí by po první půli vedli možná jen dvěma brankami. Takže první poločas končí překvapivě za stavu 4:0.

Druhý poločas byl z počátku podobný první polovině utkání. Ale po dalších 20 min. a dalších 3 brankách už bylo našich 10 odvážných žen bez síly z neustálého tlaku domácích. A tak vlivem vyčerpání a vlastně i nechutí z počtu vlastních hráček dohrála slánská děvčata zápas tak, že se celkové skóre zastavilo na stavu 9:0 pro domácí Jindřichův Hradec.