4.10.2014

SK Slaný – Sokol Jindřichův Hradec  1 : 8 ( 0 : 2 )

V sobotu jsme na našem stadionu přivítali soupeřky ze Sokola Jindřichův Hradec. Ačkoli jsme čekali jasnější průběh zápasu, opak byl pravdou. Sice nás soupeřky přehrávaly, ale v prvních třech minutách jsme měli herní převahu opět my, ale jako v každém zápase jsme ji nedokázali využít. Když se zaskočený soupeř vzpamatoval, převzal otěže zápasu, ačkoli to první poločas nebylo tak jasné. Do konce první poloviny jsme obdrželi dvě, řekl bych, velmi smolné branky a do šaten jsme tak odcházeli za stavu 0:2 pro hosty.

Druhý poločas již tak dobrý nebyl, během dalších asi 15minut jsme dostaly zbytečné branky na 1:4 a bylo rozhodnuto. Trošku jsme prostřídali, děvčata upustila od plného nasazení a tak si s námi a hlavně naší brankařkou soupeřky hrály tak, jak potřebovaly. Proto snad nikoho už nepřekvapí konečný stav 1:8. Naši jedinou branku vstřelila Dvořáková a to jako dorážku po odraženém míči. Bohužel, do hry trošku zasáhlo onemocnění stoperky Vanišové, díky kterému jsme nemohly využít plnou sestavu týmu. Navíc se nám opět zranila další hráčka, nadaná Knotková, která si 20.min. před koncem zápasu po souboji ve vápně způsobila výron kotníku a podzimní část sezóny pro ni skončila L.

Nás nyní čeká prozatím nejlepší tým naší skupiny – Hrádek. Na jejich horkou půdu vyrážíme v neděli (12.10.2014) a začínáme ve 13hod. Jelikož se nám však hlásí čím dál více marodů, jsme zvědaví, kolik nás do Hrádku vůbec pojede. Tak snad se holky brzy uzdraví a my dokážeme soupeřky alespoň potrápit.