V sobotu zajížděla slánská děvčata na půdu týmu z 3. pozice tabulky – Duklu Jižní Město. Připraveným autobusem se nakonec přepravovalo pouze 10 hráček, jedna těhotná spoluhráčka jako podpora, 2 trenéři a jedna maminka. Takže hned po ránu se do našeho týmu opět dostavila nechuť a zklamání z přístupu našich děvčat.

Každopádně prvních pět minut zápasu bylo z naší strany poměrně slušných. Pak jsme ale inkasovali po pěkné akci domácích a troše nepozornosti naší brankařky. Ta v sobotu asi neměla den, jelikož první tři branky byly chytatelné. Ale tak každý má nárok na občasné „rozladění“. Každopádně spoustu dalších akcí Nikča přerušila a jednou už se dokázala i zapojit do hry, když jí obránkyně přihrála míč a ona jej vykopla až k polovině hřiště. Nu, abych zbytečně neprodlužoval koment, do konce prvního poločasu jsme obdrželi celkem 6 branek, což je možná ještě dobré, jelikož se většina poločasu odehrávala v naší polovině hřiště.

Ani ve druhém poločase tomu nebylo jinak. Avšak nepřesností, uspěchaností a touhou po brance se soupeř někdy sám zaháněl a netrefoval branku. Některé šance překazila naše brankařka a občas zasáhla naše obrana dirigovaná stoperskou dvojicí Tesárková – Erbová. Nakonec však soupeřky stačily přidat alespoň jednu branku a tak zápas končí za stavu 7:0.