18.10.2014

SK Slaný – TJ ZKZ Horní Bříza  3 : 1  ( 1 : 0 )

V sobotu sehrála slánská děvčata jeden z nejzajímavějších zápasů. Teoreticky je možné říci, že to byl zápas o „poslední místo“. Na náš stadionek dorazila děvčata z Horní Břízy, která do té doby také nevyhrála a tak se utkaly týmy z posledních příček tabulky.

První poločas byl hodně vyrovnaný. Ač jsme měli větší držení míče, netrefili jsme branku a spálili několik tutovek, radovali jsme se až koncem poločasu, kdy se prosadila Landesková – 1:0. Za tohoto stavu skončil i první poločas, ve kterém se nám opět zranila hráčka, avšak po kontrole v nemocnici dopadlo vše dobře a do příštího zápasu by měla být připravena.

Druhý poločas herně navázal na první polovinu zápasu. Téměř nezáživná hra doplněná o naši další nepřesnost. Vše vyvrcholilo vlastní brankou stoperky Vanišové. A tak jsme hráli velmi nervózní fotbal, ale od 70.min. už bylo vidět, že soupeřky byly unavenější, než naše děvčata. Možná i to rozhodlo o naší konečné výhře, kterou dvěma brankami zajistila děvčata Landesková a Paurová. A tak si konečně odnášíme první body za výhru 3:1. Snad bude tato výhra pro děvčata silnou motivací k dalším, mnohem lepším výkonům. Už by bylo třeba zabrat a vyhrabat se z posledních příček tabulky.

Nyní opět zajíždíme na Plzeňsko, přesněji řečeno přímo do Plzně na hřiště „Vodnic“ – VS Plzeň. V sobotu je začátek zápasu posunut na 12hod.. Snad naše dámy zabojují a ukáží soupeři plnou sílu naší hry.