V neděli, 29.3.2015, k nám do Slaného zavítaly soupeřky z pražského Braníku a opět s trenérkou a hráčkou pražské Sparty - Ivou Mocovou. Podle rozvičení to vypadalo, že hrajeme proti ligovému týmu, avšak po prvních minutách hry bylo jasné, že je to pro nás dobře hratelný soupeř. Čehož však naše děvčata vůbec nevyužily. Ač bylo na obou stranách několik šancí, do konce prvního poločasu se žádnému týmu nepodařilo vsítit branku a tak první poločas končí, možná zaslouženě pro obě strany, bezbrankově - 0:0.

Za to v druhém poločase již soupeřky začaly trestat chyby našich hráček. A to hned od začátku utkání, kdy nás ve 48.min. trestají poprvé, skákavou "čudlou" z hranice velkého vápna - 0:1. Druhou branku dostáváme v 56.min. kdy naše obrana udělala několik základních chyb, po kterých nás soupeřky velmi lehce trestají - 0:2. Třetí branka pak padla opět po chybě našich hráček, a to v 60.min., kdy naše hráčky stály soupeřkám jako figurky v šachu - 0:3. Do konce druhého poločasu se skóre již neměnilo, takže konečný stav 0:3 pro hostující Braník.

Když to shrnu, branická děvčata si sama vytvořila jen první branku, zbylé dvě jsme jim lacině darovali a sami si tak prohráli celé utkání. Musím však říci, že zápas byl vyrovnaný. Nebýt našich hrubých chyb ve druhém poločasu a menší fyzičky, věřím, že bychom měli šanci porazit soupeřky. Tento soupeř byl jedním z těch, kde jsme mohli bodovat. Bohužel se tak nestalo a tak zase budeme hrát na náhodu a čekat na den, kdy se nám bude dařit a štěstíčko bude stát při nás. Snad nebudeme čekat dlouho.

Děkuji všem divákům, kteří se na zápas přišli podívat.