První poločas se hrál velmi pěkný fotbal na obě strany. Zpočátku jsme mohli jít do vedení díky osamocené Paurové, která se objevila s míčem sama před brankařkou hostí, ale ohrozit ji nedokázala. Stejně tak se před brankou objevila Landesková, která trefila jen brankařku „Bohemky“. Pak byl z naší strany vidět ještě velký závar, který však obrana soupeřek dokázala odkopnout do bezpečné vzdálenosti. I soupeřky měly několik možností, které však nezužitkovaly. Poprvé se skóre v náš neprospěch měnilo po chybě naší stoperky, která chtěla v našem velkém vápně obejít s míčem hráčku hostí, ale místo toho jí míč přenechala. Následovala přihrávka před branku a zde už se osamocená hráčka „Bohemky“ nemýlila a naší brankařce nedala nejmenší šanci. Takže první branku jsme hostům vlastně věnovali a zároveň jsme si tím „podlomili nohy“ - 0:1. Další branku jsme obdrželi po hezké akci hostujících žen, které prošly naším vápnem bez jakýchkoli problémů, protože naše ženy se vůbec nepohybovaly a tak stály soupeřkám jen jako kuželky – 0:2. Po této brance se naše ženy probraly a začal se znovu hrát slušný fotbal, kdy jsme dokonce stačili snížit na 1:2 – Landesková prošla vápnem, počkala si, až se brankařka pohne od bližší tyče a střelu krásně umístila do cca metrové mezery mezi levou tyčí a brankařkou. Ale z branky jsme se neradovali dlouho – soupeřky dokázaly rychle upevnit své vedení na poločasových 1:3.

Druhý poločas slánská děvčata zaspala a za to byla potrestána dalšími dvěma brankami. Ale kupodivu se dámy nesložily, ale naopak chytily druhý dech a chvílemi soupeřky tlačily na jejich polovině. Z toho jsme, opět díky Landeskové, dokázaly vytěžit ještě 2 branky z nichž jedna byla divácky velmi zajímavá. A to tak, že asi 5m za velkým vápnem se Landesková rozhodla ke střele na branku a poslala ji padáčkem přímo pod břevno branky hostí. Třetí branku jsme dali z penalty, kdy byla Landesková jasně „sebrána“ hráčkou hostí, která se snažila jasný faul ještě uhádat a může být ráda, že neobdržela za svůj zákrok nebo „řeči“ kartu. I díky tomu jsme dokázali snížit stav zápasu na 3:5, ale ke konci už na našich ženách byla znát menší fyzička a tak jsme inkasovali ještě 6. branku. Poté se již zápas dohrál bez větších šancí – čili 3:6 pro DFK Bohemians.