9.11.2014

DFK Bohemians 1905  - SK Slaný 14 :  0 ( 8 : 0 )

V neděli jsme vyrazili na půdu soupeřek z DFK Bohemians 1905. Jejich domácí prostory ve Vestci jsou velmi příjemné. Až na fanoušky domácích, kteří měli již od prvních minut spoustu připomínek na naši stranu. Kdyby se tito údajní „bývalí rozhodčí“ zdrželi svých nemístných komentářů, možná bychom mohli pochválit i místní fanoušky za podporu domácích.

Každopádně už před začátkem zápasu nám bylo jasné, že se dnes žádné terno dne konat nebude. Bez 6 základních opor týmu a dalších chybějících hráček to nebylo možné. Vlastně můžeme říci, že jsme nastoupili s tím, co jsme sehnali. Tzn. že se v sestavě objevili nejen úplné začátečnice, ale i hráčky doléčující svá zranění z předchozích zápasů. A tak to nemohlo dopadnout jinak, než že první poločas skončil 8 : 0 pro domácí a druhý 6 : 0. Dokonce jsme měli možnost vystřelit na branku domácích a to po dvou trestných kopech, kdy druhá šance skončila na břevnu domácí branky. Oba kopy velmi pěkně zahrála právě hráčku se zraněním, Lenka Nováková. Dále nemá smysl zápas nějak hodnotit, jen děkuji všem ženám, které zápas odehrály. Obrovská marodka nám, bohužel, nedává žádnou možnost na slušnou hru. Nyní jen „dojedeme“ podzimní sezónu a pokusíme se připravit na jaro, kde bychom měli dát dohromady snad celý tým. Teprve poté můžeme předvést výkon týmu v plné síle.

Jinak, pokud se chcete o nadcházejícím víkendu odreagovat, vyražte se podívat na náš poslední zápas proti týmu ze 4.pozice tabulky – Sezimovu Ústí. Hrajeme v sobotu, 15.11, od 13:30 hod na stadionu ve Slaném.