SK Slaný – TJ Blatná    1 : 2  ( 0 : 1 )

V neděli nastupovala děvčata k domácímu utkání s velkým respektem. Bylo to způsobeno tím, že nám chyběly 3 hráčky z obrany a navíc jsme vlivem problémů nestihli dodělat registrační průkazy nově příchozích posil. To vše bylo znát v zápase, kdy první poločas měly soupeřky z Blatné navrch. Avšak moc šancí na branku také neměly, hra se hrála sice na naší polovině, ale k zakončení se soupeř dostal málokdy. Přesto se jim podařilo skórovat ve 37.min, kdy si na rohový kop naběhla hráčka Blatné a hlavou umístila míč do naší branky. Moc povedená akce, která znamená poločasový stav 0:1.

Druhý poločas byl už v jiné režii. Prostřídali jsme brankařky a do pole pustili pozdě příchozí hráčku a dařilo se nám dostávat soupeře pod tlak. To se prokázalo v 62.min., kdy se „nám“ podařilo vyrovnat, avšak po zásahu hostující hráčky – vlastní gól Blatné znamená vyrovnání a vykřesání naděje na vysněný bod. Od této chvíle jsme měli několik šancí na vyrovnání, avšak jsme je nedokázali proměnit. Nedokázali jsme trefit branku hostí a nejnadějnější střelu zastavilo břevno. Za to vše jsme zaplatili v 85.min. Po zbytečném faulu u našich střídaček se k míči postavila vynikající stoperka soupeře a volila střelu na branku. Tu podcenila naše brankařka, která podběhla letící míč –1:2 pro Blatnou.

Fotky budou opět ve fotogalerii našeho dvorního fotografa, p. Čepeláka.