V neděli sehrály ženy týmu SK Slaný první mistrovské utkání, navíc na domácí půdě. Zápas začal spíše opatrně, ačkoli bylo vidět, že sebevědomý soupeř si chtěl odvézt body. Tomu se však náš celek bránil a po 15 min. hry jsme začali nacházet děravá místa v řadách Postoloprt. Po 25 minutách mohl být zápas jasně rozhodnutý, avšak se nám nepodařilo trefit zakletou branku hostujícího týmu. Spálili jsme min. 4 tutové branky, kdy jedna z nich dokonce orazítkovala levou tyč brankové konstrukce. Ostatní střely jen těsně minuly branku, nebo je lapila výborně chytající brankářka soupeře. Ale ani soupeř se nenechal zahanbit a několikrát nás dokázal ohrozit, avšak postoloprtská děvčata mířila nepřesně, většinou vysoko nad naši branku, příp. jim v cestě stále opět velmi dobře chytající brankářka Síma Nováková. První poločas tedy končí za stavu 0:0.

Do druhé půle nastupujeme v nezměněné sestavě a začínáme aktivněji. V 58.min. dochází ke střídání, kdy Steinbrecherovou nahrazuje Dvořáková. Už v 61.min. se však dostáváme po centru z pravé strany do vápna soupeře, kde se střelou do pravé části branky prosazuje Ivča Patřičná a konečně upravuje skóre na 1:0 v náš prospěch !!! Od 80.min. se ještě soupeř pokusil zatlačit a vyrovnat stav utkání, avšak nás stále dobře držela brankářka Nováková a ani naše obrana nedovolila soupeřkám nějaké extrémní akce, až na závar při rohu z pravé strany. V ten okamžik se před naší brankou vytvořila "mela" a nikdo nevěděl, co z toho bude, naštěstí se nám podařilo balon vydolovat a přenést hru do poloviny hřiště. Utkání jsme si nakonec pohlídali a zaslouženě vyhráli 1:0.

Velmi důležité a cenné 3 body!! Na jejich získání má zásluhu nejen celý ženský tým, kterému děkujeme a gratulujeme, ale i diváci a návštěvníci, kteří nás v neděli po obědě přišli podpořit a i díky nim jsme tyto body získali.

Pokud by měl kdokoli z fanoušků zájem, v sobotu 5.4.2014 vyrážíme do Chýše, kde nás od 10:30hod. čeká nelehký soupeř. Autobus bude připraven po 8hod. u kabin SK Slaný - cesta tam a zpět s námi je zdarma. Přijďte nás podpořit. Objednávky na mailu nebo u vedoucího, p. Maťátka.