13.4.2014

SK Slaný – FC Mělník „B“   18 : 0  ( 8 : 0 )

V neděli jsme přivítali na domácí půdě soupeřky z Mělníka, avšak soupeř přijel pouze v devíti (9!) lidech (bez trenéra, pomezního, pouze hráčky). A to všechno bylo na place znát. Poprvé jsme skórovali už ve druhé minutě. A tím začal kolotoč mnoha střel a akcí z našich kopaček na branku a okolí soupeře. Tolik šancí, které jsme nestačili zužitkovat, už jsem dlouho neviděl. Soupeřky také podržela dobře chytající brankářka, která nám nenechala žádný gól zadarmo. První poločas jsme i přesto jasně vyhráli 8:0, ale kdybychom dali min. polovinu dalších šancí, bylo by skóre po polovině podobné celkovému výsledku.

Druhý poločas se opět odehrával v naší režii, přičemž na statečných soupeřkách byla vidět únava a nechuť ze hry, což se nelze vůbec divit. Takže jsme během druhé půle dokázali nastřílet dalších deset branek a upravit tak celkové skóre na 18:0 v náš prospěch. Soupeř se sice snažil otočit hru na naši branku, což jsme jim občas dovolili, ale nedopustili jsme jim však žádnou nebezpečnou situaci. Na straně soupeře byla znát síla blonďaté hráčky ve středu hřiště, která kdyby měla jednu/dvě další hráčky k sobě, nejspíše by nám hlavu motala ještě více. K sobě však nikoho neměla a tak zápas probíhal v naší režii. Navíc jsme během zápasu mohli vyzkoušet všechny hráčky, které jsme v neděli měli k dispozici.

Za náš tým se trefily dámy:

6x Landesková, 5x Kunrtová, 4x Tučková L., Dvořáková, Novotná, Patřičná K.

Soupeřkám bych tímto chtěl poděkovat za to, že i v devíti lidech s námi odehrály důstojný zápas s hlavou vztyčenou, bez horkých hlav a zbytečných faulů. Nyní mi nezbývá, než Vás všechny pozvat na náš další zápas. Hrajeme v Jirkově proti Ervěnicím, v neděli (20.4.2014) od 16hodin. Pokud byste chtěli jet s námi, rádi Vás přivítáme v našem autobusu. Vyjíždíme kolem 13:30hod. Objednávky mailem nebo u vedoucího týmu.