27.10.2013

SK Slaný FK  Kostomlaty pod Milešovkou   0 : 4  ( 0 : 0 )

Prvních šest minut hry bylo znát, kdo je na hřišti pánem - soupeř. Během této doby stačili na naši branku vyslat snad deset střel, přičemž jich většina skončila u naší brankářky, příp. na brankové konstrukci. Po této vstupní fázi se však naše hráčky vzchopily a nátlak během chvilky převedly na branku soupeře. Přičemž největší naši šanci zastavila rovněž tyč soupeřovy brány. Stalo se tak po svižné střele Novotné z oblasti velkého vápna. Po této šanci následovalo několik šancí na obou stranách. Nám vycházely úniky hlavně po levé straně, kde se však nedokázala děvčata Dvořáková – Kunrtová – Novotná pořádně shodnout natolik, aby se dostala ke střele. Od 33.min však byla na našem týmu znát únava, která se projevovala stále častějším ostřelováním naší skvěle chytající brankářky Čepelákové. Mnoho útoků také prošlo po naší levé straně, kde občas nestačila Jandová. Přes toto všechno však skončil poločas 0:0, což bylo pro nás příjemným překvapením.

Po pauze se děvčata vrátila zpět na hrací pole v lehce pozměněné sestavě. Děvčata začala druhý poločas zápasu ve velmi vlažném tempu, žádný pohyb, kombinace – vůbec nic. To se projevilo již po dvou minutách hry, když jsme ve 47.min. inkasovali první branku – 0:1 pro soupeře. Pak domácí realizační tým začal děvčata povzbuzovat, přesto to bylo málo platné, protože jsme v 56.min. opět inkasovali – stav 0:2. Opět to bylo po našem absolutním selhání, kdy všichni v oblasti velkého vápna stáli jako figurky v šachu. Avšak už po dalších devíti minutách hry se stav znovu měnil – po centru soupeře z pravé strany (naší slabší levé) inkasujeme třetí branku – 65.min. stav 0:3. Pak soupeř přestal tlačit, přesto občas zahrozil. Naše hra byla úplně bez „šťávy“. Děvčata nevymyslela žádnou pořádnou akci, na většině týmu bylo znát vyčerpání a tak jsme zápas dohrávali  jak to šlo. Nakonec jsme ještě v 80.min. inkasovali na 0:4 a to, když prošly dvě soupeřovy hráčky přes naši obranu a před brankařkou nezaváhaly a jasně potrestaly naši chybu. Takže celkový stav zápasu 0:4 pro hostující Kostomlaty.

Zápas nakonec hodnotíme kladně. Jasně lepší byl pro nás první poločas zápasu. Se soupeřem jsme se snažili udržet krok, zahrozili jsme několika akcemi a celkově hra vypadala velmi pěkně. Od druhého poločasu byla jasně znát únava a chybějící výdrž. Celý druhý poločas byl jasně v režii soupeře a my jsme jen udržovali tempo. Bohužel, prozatím nemáme kvalitní útok a vše tak tlačíme ze zálohy. Avšak už nám začíná svítat lehká naděje, o které vás budeme určitě informovat, ale hlavně to snad bude znát na našich výsledcích.

Sestava:

Čepeláková – Jandová (od 82.min. Cvrková), Rochlová, Tesárková (od 84.min. Ryšavá), Patřičná K.(od 45.min. Kutílková) – Kunrtová, Novotná, Tučková L., Broumová – Dvořáková (od 82.min. Špalková), Patřičná I. (od 61.min. Polanecká)

Ještě bychom rádi poděkovali divákům, kteří přišli nás podpořit na domácí stadion. Opět to bylo velice příjemné – DĚKUJEME.

Nyní mi nezbývá, než vás pozvat na náš další zápas. A to na poslední zápas na hřišti soupeře a to proti Dubici. K soupeři zajíždíme v neděli 3.11.2013 a začátek zápasu je stanoven na 13:00hod. Opět můžete vycestovat s námi – info na úvodní stránce.