Soupeřky i v 8 hráčkách začaly velmi pěkně, ale během 10 min. jsme tlak otočili a postupně dostávali balon až do branky hostí. Po řadě nepřesností se „nám“ to poprvé podařilo v 10.min., kdy si hostující hráčka sama sklepla přihrávku našich děvčat do vlastní brány – vedeme 1:0. Hned dvě minuty na to už však přidáváme naši branku a to po vybojovaném balonu v rohu hřiště, kdy Erbová našla před brankou Landeskovou a ta se otočkou a následnou střelou na vzdálenější tyč trefuje do branky hostí – 0:2. Po dalších dvou minutách ohrozila branku hostí z pravé strany vápna, zhruba z 20m, L.Tučková. Stalo se tak po její střele, kterou brankařka vytáhla z břevna na rohový kop. Ze zahrávaného rohového kopu dokázala branku soupeře ohrozit skvěle hrající Steinbrecherová, avšak i ji vychytala dobře chytající brankařka Dubice. V 17.min. se střelou z dálky opět blýskla L.Tučková a zároveň s ní i brankařka hostí. V 19. Min. opět střílí rozjetá L.Tučková, a již trefuje branku soupeře a zvyšuje tak náskok na 3:0. O další 3 min. později se po pasu na půli a následném obehrání brankařky prosazuje Landesková a zvyšuje tak skóre zápasu na 4:0. V 26.min. opět ohrozila branku hostí Steinbrecherová, ale brankařka byla úspěšnější. V 30.min. jsme viděli krásnou akci v podání Erbová-Landesková, avšak akce skončila na břevně hostující brankařky, přesto se naší dvojici dostalo ocenění potleskem od diváků. V 34.min. zvyšuje skóre zápasu Landesková, která centr Tučkové dokázala usměrnit a došťouchat až za záda brankařky – 5:0. Stejně tak v 39.min., kdy prošla Landesková vápnem soupeře a střelou na vzdálenější tyč pojišťuje vedení v prvním poločase na 6:0.

Do druhého poločasu se vlivem střídání hra trošku srovnala, i přesto však bylo znát, že je soupeř oslaben. Mohli jsme tak do hry pustit i děvčata, která nejsou moc zkušená, přesto se to musí nějak naučit. V 50.min. se soupeřkám podařilo zkorigovat skóre zápasu a to krásnou, vysokou střelou z přímého kopu, kterou podcenila naše brankařka Čepeláková – 6:1. Přesto však ještě několikrát upravujeme skóre zápasu. Nejprve tak učinila  Landesková a to hned v 64.min. Po ní se trefili obě naše nezkušené útočnice a to nejprve v 74.min. Polanecká po krásném pase Lenky Tučkové a po ní v 87.min. Paurová, která se prosadila střelou k tyči. Zápas tak jasně vyhráváme 9:1, bereme 3 body a stahujeme vedení dubických žen v tabulce, ztrácíme pouhé 2 body.

Nyní nám zbývá poslední zápas této sezóny a to na půdě LFC Ústí nad Labem. Zde bychom rádi ukořistili poslední body této sezóny a to v sobotu 7.června 2014. Zápas začíná výjimečně v 11hod. na hřišti SK Brná. Pokud máte chuť vyrazit s námi na zápas, máte možnost s námi cestovat busem, jen je třeba se hlásit u vedoucího týmu nebo na našem e-mailu.