3.11.2013

TJ Spartak  Dubice SK  Slaný  4 : 3  ( 3 : 1 )

Branky: 2x Landesková, Tučková L.

Za pravého podzimního, nepříjemně deštivého dne jsme v neděli 3.11.2013 vyráželi od slánského fotbalového stadionu na zápas do Dubice u České Lípy.

Ihned na začátku zápasu nás všechny překvapila Nikola Landesková, která aniž by se nějak ostýchala již ve 2.min. zápasu vstřelila první branku – paráda, 1:0 pro Slaný. Bohužel, dámy se však od této doby úplně oprostily od hry a nejspíše si myslely, že tím je zápas vyhraný. Náš tým vůbec nehrál. Asi po deseti minutách hry domácí vyrovnali a co víc, za dalších pět minut dokonce zvýšili na 2:1. Asi ve 35.min. přiznal rozhodčí domácím penaltu po normálním střetu hráček, který po celý zápas nechával bez své odezvy. Domácí hráčka se nemýlila a jasně proměnila – stav 3:1 pro Dubici. Naše děvčata se postupně rozehrávala a „zahřívala“ na provozní teplotu, takže konec poločasu byl pohlednější, avšak hra vůbec neodpovídala tomu, co předvádíme jindy. Poločas končí za stavu 3:1 pro domácí a zmrzlá děvčata odchází do studených kabin.

Druhý poločas začal úplně jiným tempem. Dámy začaly aktivněji, už byla znát kombinace, občas nějaká lepší přihrávka a souhra. Asi po 25 minutách hry jsme snížili po brance L. Tučkové na 3:2 pro domácí. Tím se nám vlila nová krev do žil a v 75.min. se trefou z velkého vápna opět blýskla Nikola Landesková – srovnáno na 3:3.  Od této doby se náš tým aktivně pustil do zápasu. Vytvořili jsme si koncový tlak a hnáni fanoušky jsme tlačili. Avšak v 82.min., po chybě zálohy u našeho velkého vápna opět inkasujeme střelou z dálky – 4:3 pro domácí. Do konce zápasu jsme se snažili alespoň srovnat stav utkání, ale soupeř si v klidu pohlídal náš tlak a nepustil nás již do žádné šance a zápas tak skončil za stavu 4:3 pro Dubici.

Sestava:

Abbrentová – Jandová, Rochlová (= Vanišová), Tesárková, Patřičná K. (~55min. Cvrková) – Kunrtová, Tučková L., Patřičná I.(~75min. Steinbrecherová), Novotná – Landesková, Dvořáková (~65.min. Polanecká)

Připraveny:

Čepeláková (B), Hubáčková, Ryšavá, Špalková

Tak a nyní poslední pozvání podzimní části. V neděli 10.11.2013 hrajeme poslední zápas a to proti soupeřkám z Ústí nad Labem. Zápas začíná ve 14:00hod. Přijďte nás podpořit a pomoci nám získat první 3 body. Vaše podpora je pro nás důležitá a příjemná. Žene nás to kupředu a pomáhá nám to v úspěchu. Budeme rádi, pokud se s námi přijdete zároveň i rozloučit při posledním zápase podzimu. Všichni jste srdečně zváni, věříme, že zápas to bude opravdu zajímavý.