5.4. 2014

TJ Sokol Chyše – SK Slaný           5 : 1  ( 2 : 0 )

Na mokrém a neposečeném trávníku byl zápas velmi nepříjemný.  Již od začátku zápasu však bylo znát, že nehrajeme optimálně. Buď měla děvčata tak velkou trému ze soupeře, nebo je musely po předchozí výhře s Postoloprtama podcenit. První polovina zápasu však byla ještě celkem slušná z obou stran, po našich hrubých školáckých chybách jsme dostali dva laciné góly, které jsme soupeři věnovali sami. Nebýt těchto chyb, bylo by skóre do poločasu nejspíše vyrovnané. Čili poločas zápasu 2:0 pro domácí.

Za to druhý poločas, to už byla úplná bída. Zhruba po 10.min. druhého poločasu se rozhodčí usmyslel, že bude 12.hráčem soupeře a tak začal úřadovat. Nejprve při naší akci. Hrozilo, že naše útočnice uteče sama na branku soupeře, tak zastavil hru, přeběhl střední pásmo hřiště (cca 40m) a udělil naší obránkyni nesmyslnou žlutou kartu, údajně za řeči, což nám však po zápase vyvrátila nejen obránkyně, ale i její spoluhráčka. Díky tomu rozhodčí přenesl hru na hranici našeho vápna a z trestného kopu soupeř vstřelil třetí branku a rozhodl tak zápas. Po 5. minutách jsme obdrželi druhou žlutou kartu, opět za řeči. Ta již byla oprávněná. Náš tým pak přestal úplně hrát, zklamány výkonem rozhodčího, nepříjemnými zákroky a nebezpečnými skluzy domácích. Mizerný výkon z první půle se tak přenesl a prohloubil ještě více. Soupeř tak vstřelil ještě dvě branky a vyhrával 5:0. My jsme pak dokázali reagovat pouze v okamžiku, kdy byla ve vápně soupeře faulována naše hráčka a z penalty se nemýlila Landesková. V zápase jsme měli několik šancí, kdy jsme se ocitli sami před brankou soupeře, avšak jsme nedokázali proměnit. Takže celkové skóre zápasu -> 5:1 pro domácí.

Zapomeňme na to, v neděli nás čekají na domácí půdě soupeřky z Mělníka „B“. Pokusíme se jim vrátit prohru z podzimní části a ukořistit další 3 body, kterými bychom získali kontakt s týmem z Brozan. Přijďte nás podpořit a pomozte nám získat další 3 body, budeme jedině rádi. Vaše fandění a atmosféra holkám určitě pomůže. Začínáme v neděli 13.4.2014 od 14hod. na stadionu SK Slaný.