8.9.2013

SK Slaný – Sokol Chýše  0 : 5  ( 0 : 2 )

Začátek prvního domácího utkání, resp. celý první poločas probíhal ve velmi dobrém tempu, kdy naše ženy držely se soupeřkami krok. První gól padl zhruba po 20. minutách hry po střele z levé části hřiště, kdy se míč nešťastně odrazil od naší skvěle chytající brankářky. Druhý gól padl po úniku soupeře po pravé straně, kdy jej nedokázala naše obránkyně ubránit. Za tohoto stavu také skončila první půle zápasu.

Druhá půle se odehrávala spíše v režii soupeře, jelikož na našich hráčkách byla opět znát absence fyzických sil. To rozhodlo i o konečném stavu zápasu. Během druhého poločasu padly do branky domácích další 3 góly, přičemž 2 z nich byly vlastní - nešťastné. Opět však musím vyzdvihnout výkon brankářky, Štěpánky Čepelákové, která se bohužel ke konci zápasu zranila. Zápas sice dochytala, ale jak bude její zranění probíhat, je nyní ve hvězdách. My však doufáme, že to nebude nic závažného a Štěpánka se brzy vrátí do branky našeho týmu. Konečný stav zápasu: 0:5 ve prospěch TJ Sokol Chýše.

Sestava týmu:

Čepeláková - Tesárková, Rochlová-Vanišová, Tučková L., Ryšavá (Steinbrecherová ~ od 68.min)- Cvrková (Patřičná K. ~ 73.min), Růžičková (Černá od 2.poločasu), Patřičná I., Kunrtová - Dvořáková, Jandová (Polanecká ~ od 72.min).

Dle slov trenéra byl zápas zdařilý a lepší než v Postoloprtech. Jsme potěšeni, že na zápas se přišlo podívat zhruba 100 diváků, kteří v určitých chvílích zápasu vytvořily velmi příjemnou atmosféru a naše hráčky aktivně povzbuzovali. Za to vám všem děkujeme.

Nyní se náš tým bude těšit na utkání proti Mělnickému B-týmu, které se netypicky odehraje na umělé trávě v Mělníku. Zápas se hraje v neděli 15.9.2013 od 17hod.