13.10.2013

SK  Slaný  -  SK Sokol Brozany        1 : 1    ( 0 : 0 )

V neděli 13.10.2013 jsme se za chmurného, podzimního počasí sešli k zápasu proti soupeři z Brozan. Začátek zápasu byl velmi vlažný, řekl bych až bez šťávy, což bylo vidět i na aktivitě soupeře, který nás na počátku zápasu přehrával. Přesto se nám podařilo během prvního poločasu vypracovat si tři krásné, skoro gólové šance, které jsme bohužel nedokázali využít ke vstřelení branky. Stejně tak ani soupeř nedokázal využít našich chyb, takže první poločas zápasu skončil za stavu 0:0.

Na začátku druhého poločasu jsme po hrubé chybě naší obrany obdrželi rychlou branku, která nás trochu zarmoutila. Stalo se tak ve 48.minutě – 0:1 pro Brozany. Děvčata se však nezhroutila, naopak se snažila zavést do hry náš styl, což se jim pomalu dařilo. K našemu osobnímu rozveselení však došlo až v 78.minutě, kdy se balón po rohovém kopu odrazil k naší útočnici Dvořákové. Ta stála sama za chumlem hráčů v okolí pokutového kopu a lehkou střelou k tyči se nemýlila a zachránila naši naději na bod – 78.min. stav 1:1. Od této chvíle se hra našeho týmu jasně zlepšila a byly jsme lepší, než soupeř. Tlačili jsme, snažili jsme se vyhrát toto vyrovnané utkání, avšak se nám nepodařilo pořádně trefit branku soupeře. Je to škoda, mohli jsme mít 3 body a konečně se snad odlepit ode dna tabulky, ale přesto jsme rádi alespoň za 1. bod v této sezoně.

Ještě bych rád jménem celého týmu žen poděkoval fanouškům a návštěvníkům, jež se sešli v tento chmurný den na stadionu SK Slaný. Atmosféra, kterou jste zde vytvořili, byla skvělá. Dámy si ji ohromně vychutnávaly, byla pro ně hnacím motorem a všem Vám za to děkují. Vážíme si toho, děkujeme a doufáme, že nám přijdete pomoci i proti dalšímu soupeři na domácí půdě.

Sestava:

Abbrentová – Jandová,Cvrková, Rochlová, Tesárková – Kunrtová, Steinbrecherová, Tučková L., Novotná – Dvořáková, Černá (62.min.- Hubáčková)

Připraveny:

Čepeláková (B), Jankovičová, Patřičná K., Špalková, Kutílková, Sedláčková

Více info o zápasu na:

Během týdne bude ještě doplněna fotogalerie. Fotky pro nás nafotila šikovná, zapálená amatérská fotografka a „bývalá“ výborná hráčka, Petra Stránská.

Dále bych Vás rád pozval na náš další zápas, který sehrajeme v sobotu 19.10.2013 v nedalekém Pavlíkově. Zde se utkáme se zkušeným týmem pavlíkovských lvic. Zápas začíná v 11:00hod. a pokud chcete, můžete jet s námi naším autobusem. Odjezd v 9.hod od stadionu SK Slaný.