SK Slaný - Vraný 2 : 1 ( 2 : 0 )

Sestava – Mareš – Steinbrecher, Krampera(K), Krym, Zelenka V. -  Eichler, Beneš, Volgner,  Knotek – Novotný, Žahour

Střídání: 58´ Zelenka M. za Steibrechera, 65´ Moravec za Žahoura a 71´ Tóth za Eichlera

Branky: 15´ Žahour a 41´ Novotný

Páté domácí utkání a možnost potvrdit, že minulé kolo se nám hrubě nepovedlo, a že doma body neztrácíme. Hrdlivácí hráli tentokráte doma za Hrdlív, Kraus měl rodinné povinnosti  a Filip Hansl se rozhodl přerušit účinkování v dorostu. Přesto jsme postavili to nejlepší, co máme. Od první minuty jsme soupeře uzamkli na jeho polovině a bušili jsme jako hluší do vrat. Branka né a né padnout. Nakonec jsme dvěma rohy změnili skóre. Nejdříve se trefil v 9 minutě Žahour a hned na to ve 12 minutě Novotný. To z naší strany nebylo vše. Obranu soupeře jsme přehrávali kombinací a rychlostí, hlavně oba útočníci byli k nezastavení. K nim se přidal Eichler, který měl hned dvě možnosti ke skórování, ale ani jednu nevyužil. Dalším smolařem je Petr Volgner, který opět netrefil prázdnou branku. Štěstí nestálo ani u dalekonosné střely Steibrechera, který ze 30 metrů trefil břevno. A když to v zadu hořelo, podržel nás bezchybný Mareš. Poločas, i když jsme v závěru nestíhali, jsme jasně vyhráli 2:0. Druhá půle byla kopii první. Pouze na Žahourovi byl znát týdenní výpadek v tréninku díky nemoci, ale i tak se dostal do dvou slibných příležitosti a v závěru svého působení připravil loženku Filipovi Novotnému, který s ní naložil jako žáček. Z pěti metrů přestřelil hlavou branku. Brankář se už dal na modlení, protože to byla 1000 procentní šance, ale on po vzoru slávistického hráče s ní pohrdnul. To se nám mohlo vymstít, když se špatně domluvili brankář a stopér a šance hostí skončila v naší síti. Naneštěstí to bylo to poslední, co jsme soupeři dovolili. Naše šance jsme si nechali na příští týden, kdy zajíždíme na Spartu. Tam se hraje o druhý flek. Musíme se na to dobře připravit a soupeře přejet.