Mšeno - SK Slaný 3 : 2 ( 1 : 2 )

Sestava – Kraus – Zelenka V., Krampera, Krym, Knotek - Beneš, Suk, Volgner, Tóth – Moravec, Žahour

Střídání: 15´ Eichler za Tótha, 46´ Mareš za Krause, 65´ Zelenka M. za Zelenku V.

Branky: 22´ Beneš, 40´ Suk

K druhému venkovnímu jarnímu utkání jsme odjížděli se ztrátou 4 hráčů. Nemoc nahlásili Hansl a Náprstek, zranění Novotný a chatu Husnaj. I tak jsem věřil v dobrý výsledek, protože jsme zajížděli k předposlednímu mužstvu, ale opak byl pravdou. Soupeř na nás vlétl a vytvořil si v úvodních 15 minutách 4 vyložené šance. Jen díky brankáři Krausovi a nemohoucnosti domácích byl stav 0:0. Poprvé jsme ohrozili branku soupeře až ve 22 minutě, kdy Matěj Suk nastřelil břevno a odražený míč z hranice šestnáctky uklidil do růžku Adam Beneš.  Soupeř nás však velmi brzo potrestal a srovnal ve 25 minutě na 1:1. Opět jsme spadli do útlumu, byli jsme líní, pomalí a neustále faulující. Rozhodčí pískal bezkontaktní fotbal. Byli jsme to opět my, kteří z ničeho vytvořili brankovou příležitost. Přímý volný kop ve 40 minutě dobře zakroutil Matěj Suk  a vedli jsme 2:1. Jestli první poločas byl hrozný, druhý byl ještě horší. Hráči nechtěli vyhrát a proto dovolili domácím ještě dvakrát skóroval, ale měli ještě tři tutovky. Mšeno se nedokázalo trefit do prázdné branky. Nezasloužili jsme si ani bod. Vítěznou branku jsme obdrželi v 90 minutě!!! Nejhorší výkon v tomto ročníku soutěže. Ostuda s čím a jak jsme schopni nastoupit k utkání. Tak se fotbal na krajské úrovni nehraje.