SK Slaný – FK Brandýsek  3 : 3 ( 2 : 2 )

Sestava – Mareš – Husnaj, Krampera(K), Krym, Steibrecher -  Eichler, Beneš, Volgner,  Moravec – Novotný, Žahour

Střídání: 55´ Hansl za Moravce, 65´ Tóth za Beneše a 70´ Zelenka M. za Husnaje

Branky: 15´a 61´ Eichler a 41´ Novotný

Čtvrté domácí utkání a možnost potvrdit stoupající tendenci výkonu. Soupeřem nám byl druhý celek tabulky, který dostal zelenou od SK Kladna a přivezl pět hráčů. To dělalo ze soupeře favorita, když jsme mu svým přístupem k utkání pomohli. Zranění Knotka a  Zelenky V. bylo limitující, ale horší byl stav u Filipa Hansla, který si z pátečního futsalu přinesl nakopnuté koleno, ale horší bylo to, že nebyl připraven k utkání, protože dlouho do noci chlastal. Svým přístupem zhatil výkon všech na hřišti a takového hráče nepotřebujeme. Protože má podmínku, zvažuji Filipa Hansla vyloučit z kádru dorostu. Ještě jednou nedodrží předzápasovou životosprávu a končí. Kvůli němu si budou muset všichni hráči dýchat a kdo nadýchá – KONČÍ. Nemám jinou možnost. Zpět k utkání. Do základu se dostal díky tréninkové morálce a díky Hanslovu prohřešku Ruda Moravec. Chybějící hráče jsme nedokázali nahradit. Od první minuty bylo jasné, že utkání bude bolet. Hlavně pro ty, kteří chtějí hrát fotbal. Soupeř, který měl výškovou převahu a disponoval i silou si vyšlápl na naše útočné duo. Už v desáté minutě trojice hostí ragbyovým způsobem zkosili Filipa Novotného. Ten to vydržel a za pět minut běžel sám na branku a soupeř zatáhl za záchrannou brzdu. Světe div se, ambiciózní rozhodčí vytáhl pouze žlutou kartu. Vědom si fatální chyby vše napravil za dalších pět minut, kdy vyloučil hráče za kritiku asistenta rozhodčího. To už nám padly brady, co vše si může dovolit rozhodčí. Vlastně nám ukázal, že hráčem je on a hráči jsou pouze figurky. Naše kombinační hra přinesla ovoce v 15 minutě, kdy přihrávku Eichlera na volného Žahoura tečoval hostující hráč a neminul. Od vyloučení hráče hostí jsme polevili. Místo zvýšení na 3:0 jsme dovolili z centru soupeři srovnat. To co předvedl stopér Krampera bylo trestuhodné. Chybou nahrál soupeři na branku. Hru jsme zpřesnili a výsledek ve formě pokutového kopu proměněný Novotným za ruku ve vápně korigoval na poločasový stav 2:2.

Předpokládali jsme, že se soupeř unaví a konec dohrajeme na jednu branku, to jsme netušili, že si dáme vlastní branku. V 54 minutě zahrával soupeř desátý roh a nikým neatakovaný brankář Mareš si míč obloučkem vrazil do vlastní branky. Jak kruté. Do té doby byl bez chyby. Stejně jako Kozáčik. Špatný výkon předváděl Moravec a Beneš. První šanci nechytl za pačesy a druhého jsem za minulé kolo chválil a výsledkem byl nevýrazný výkon. Výsledkem je poučení, že nesmím chválit. Koho pochválim, zpychne a hraje na půl plynu. V závěru jsme měli dvě gólové šance, hlavně ta Žahourova, kdy běžel sám na brankáře a netrefil zařízení. Škoda. Nakonec jsme v závěru mohli dvakrát inkasovat po Zelenkových chybách. Je smutné, že jsme nedokázali přehrát soupeře, který od 20 minuty hrál v desíti. Takovou šanci už mít nebudeme. Máme se co učit.