SK Bělá pod Bezdězem - SK Slaný 2 : 3 ( 0 : 1 )

Sestava – Mareš – Zelenka M., Zelenka V., Krym, Tóth -  Beneš, Dvořák, Volgner,  Steibrecher(K) – Novotný, Žahour

Střídání: 60´ Moravec za Steinbrechera, 75´ Vaňha za Beneše

Branky: 20´ Žahour, 65´ a 75´ Novotný

Na poslední podzimní utkání jsme odjížděli bez kapitána Krampery, kterého nepustili rodiče, neomluveného Eichlera, zraněného Knotka a nemocného Husnaje s Náprstkem. K utkání jsme přijeli se zpožděním, a proto se hráči převlékali již v autobuse. I to jsme zvládli. Ale v okamžiku zahájení hry jsme tušili zradu ze strany rozhodčího. Tlačil domácí, jak jen mohl, otáčel fauly, auty a vyhrožoval našim hráčům červenou. Přesto jsme šli do vedení po důrazu ve vápně Martinem Žahourem. Za pět minut na to byl faulován opět Žahour a míč se dostal k volnému Filipu Novotnému, který sprintoval sám a nikým neatakován na brankáře domácích a v okamžiku kdy chtěl vystřelit rozhodčí přerušil hru a my jsme zahrávali faul, který byl před pěti sekundami. Otřesné, ale to nebylo vše. Do půlky jsme soupeře nepustili dobrou obrannou hrou na dostřel branky a když něco hořelo, bezchybný Roman Mareš vše vyřešil.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první končil. Domácí kombinovali ve středu hřiště, my jsme dobře bránili, a když byla možnost, kontrovali jsme rychlými protiútoky. To se nám vyplatilo, když svým důrazem Novotný znervóznil stopera, který nepřesně vrátil brankáři a tělem si odstavil obránce a skóroval do prázdné branky. Za deset minut si vše zopakoval a krásným lobem alá Messi překonal bezmocného brankáře. Od této chvíle přišly okamžiky trapného rozhodčího. Čas byl v jeho držení. Vymýšlel nevymyslitelné. V 80 minutě vymyslel penaltu, kdy byl faulován náš hráč při odkopu z vápna, ale rozhodčí to viděl jinak. 1:3. Za pět minut faul na našeho hráče před našim vápnem a opět penalta. Rozhodčí si to nakonec rozmyslel a domácí kopali přímý kop. 2:3. Posledních 10 minut se táhly jako pracovní týden. Rozhodčí nakonec uznal, že domácí nejsou schopni bez jeho pomoci srovnat, tak utkání ukončil. Zaplaťpánbůh. Takový výkon rozhodčího jsem ještě neviděl. A to jsem viděl hodně, v Mělníce, v Libiši, v Novém Strašecí a znovu v Mělníce. Kam se na tohoto rozhodčího hrabou ostatní. Neskutečné.