15.6.2013

SK Černolice – SK Slaný  8 : 2  ( 4 : 0 )

Sestava Slaného: Jochman – Jirmann (46.Landvojtovič), Čablík, Hora, Klusáček – Majtaník, Kuba (54.Volf) – Mašek, Pospíšil, Cimrman (46.Stibor) – Hořejší.

Branky: 46.Pospíšil, 54.Hořejší – 27.Rychlík, 31.Rott, 38.,60.,69.Drsek, 40.Kocián, 79.a 84.Máchal.

Ve 4.min. se ke střele dostal Hořejší, ale Rozum efektně zasáhl. V 9.min. utekl po levé straně poprvé v zápase Rychlík, domácí však vytěžili jen roh. V 19.min. Horův TK po faulu na Majtaníka přeletěl před brankářem domácího celku všechny skákající hráče. Ve 27.min. chyboval v rozehrávce Klusáček, míč se pak dostal k Rychlíkovi, který umístěnou střelou nedal Jochmanovi šanci. V 29.min. Kocián hlavičkoval do břevna. V 31.min. Rott hlavou překonal našeho brankáře podruhé. V 38.min. servíroval zleva přesný centr Rychlík a Drsek se hlavou nemýlil. 3:0. Ve 40.min. další bochánek zleva, tentokrát na hlavu Kociána a míč s lehkou tečí od Čablíka v naší síti počtvrté. Po pár vteřinách hry ve druhém poločase střílel nepříliš tvrdě z vápna Pospíšil, nicméně Rozumův mizerný zákrok nám přinesl snížení stavu na 4:1. V 54.min. pak Pospíšil pěkně uvolnil Hořejšího, který Rozuma překonal prudkou střelou z úhlu a dal tak na 4:2. V 60.min. se zasekávačkou zbavil Drsek  Čablíka a měl dost času poslat Jochmanovi pátou navštívenku do jeho sítě. V 65.min. naše šance, jenže Stibor na ostrý centr Maška z pravé strany nedosáhl. Minutu nato střílel Hora nepřesně. V 69.min. chybovala dvojice našich bránících hráčů, míč získali domácí a Drsek zblízka završil hattrick. V 75.min. vyrobil hrubku Máchal, míč předložil Hořejšímu, jenže ten volil prudkou střelu a Rozum vyrazil. V 79. min Hořejší opět v nájezdu na Rozuma, ten míč zasáhl tentokrát nohou a v téže minutě jsme inkasovali sedmý kousek z hlavy Máchala. V 81.min. předložil míč Majtaník Hořejšímu, jenže náš útočník dal Rozumovi vyniknout i potřetí. V 84.min. Máchal překvapivě vystřelil z místa a Jochman lovil poosmé.

Černolicích si nás domácí pěkně podali a nadělili nám osmičku. Na perfektně střiženém trávníku využili všechny své šance, které jim naši borci nabídli a nemilosrdně nás trestali. Trenér Cimrman byl značně rozladěn, neboť takto jsme poslední zápas sezóny odehrát určitě nechtěli. Pro trest chyběl Mrština a také Kostovčík ještě po otřesu mozku hrát nechtěl, Zíma byl opět v práci. Na hřiště se konečně dostal Volf, který celé jaro laboroval se zraněním.