17.11.2012

SK Slaný – SK Černolice  2 : 3  ( 0 : 3 )

Sestava: Pečonka – Slapnička, Majtaník, Čablík, Kuba – Kroc, Herák, Volf, Zíma (46.Cimrman) – Stibor (66.Peška), Mašek.

Branky: 81.Herák, 86.Volf – 23.Macela, 26.Drsek, 33.Pavlis

V úvodu zápasu jsme si vypracovali řadu příležitostí, nicméně vstřelit branku se nikomu z domácích hráčů vstřelit nepodařilo. V 6.min. po akci Heráka s Volfem střílel z úhlu Zíma, jenže míč šel mimo. V 9.min. zakončoval v tísni a ve skluzu Mašek, ale ani on bránu netrefil. V 11.min. pak Stibor po přihrávce Kroce míč špatně trefil a Rozuma v černolické bráně vůbec neohrozil. V 16.min. uvolnil Mašek Zímu, ale ten v běhu nechal míč za sebou a zakončit nedokázal. Pak začali vystrkovat růžky hosté. Ve 20.min. střílel Franěk těsně nad břevno a ve 22.min. Pečonka boxoval po rohu míč k noze Zakopala a jeho dělovku z „voleje“ pak náš gólman vyrazil. Ve 23.min. ale naše obrana nechala volného Macelu, který měl dost času na to, aby překonal Pečonku a dal na 1:0 pro hosty. Ve 24.min akci Kroce se Stiborem zakončoval pěknou střelou Mašek, ale Rozum vyrazil míč na roh. V 26.min. odcentroval z levé strany Franěk, našel hlavu Drska, který se v takových pozicích obvykle nemýlí a zvýšil na 2:0. Když potom ve 33.min. po dalším centru z levé strany doputoval míč k zadní tyči na volného Pavlise, který se štěstím dopravil míč do sítě potřetí, zasadili nám hosté dokonalé K.O. a sebevědomí domácího mužstva bylo tatam.  V 37.min. Drsek skvěle našel volného Macelu, jenže kapitán hostí tentokrát vysoko přestřelil. Ve 39.min. kopal Volf roh a střelu Maška Rozum bravurně zlikvidoval a snížení nepříznivého stavu jsme se nedočkali ani ve 40.min. když střela Volfa šla těsně nad. Také po změně stran jsme se dokázali dostávat na dostřel brnky hostí, jenže branku jsme vstřelit nedokázali. Hosté si hlídali příznivý výsledek a očekávali již závěrečný hvizd rozhodčího, který potvrdí jejich jasné vítězství. Z poklidu je nevyvedly ani šance Maška a Volfa, když oba naši hráči stříleli bohužel nepřesně. (72. a 75. minuta). V 81.min. našel Mašek volného Heráka, který konečně dokázal prostřelit Rozuma a snížil na 3:1. V 86.min. střelec naší první branky našel nabíhajícího Volfa, který hlavou snížil na rozdíl jediné branky a drama bylo rázem na světě. Závěrečná pětiminutovka se odehrávala povětšinou před Rozumem a můžeme jen litovat, že míč po střele Volfa minutu před koncem zápasu proskákal velmi blízko tyče černolické brány těsně mimo.

Poslední podzimní zápas nám přinesl další porážku na domácím hřišti. Domácí hráli se zkušeným soupeřem dobře prvních dvacet minut, ale pak nás zkušení hráči Černolic sestřelili během jedenácti minut třemi přesnými zásahy. Závěr zápasu opět patřil slánskému mužstvu, ale vyrovnat se nám již bohužel nepodařilo. Kontaktní gól pak do černolických řad vnesl nervozitu a hráči prvního celku v tabulce se museli strachovat o výsledek až do konce zápasu.