SK SLANÝ „B“  – SK  K. ŽEHROVICE „A“  2 : 0  ( 1 : 0 )

SESTAVA:
Dlouhý  -  Šarcoh, Kemr, Žďárek, Šindler – Landvojtovič Vít, Kozák, Kozelka, Klusáček, - Galbavý, Zíma

STŘÍDÁNÍ: 46. min. Fedrhanc za Klusáčka

60. min. Kovařík za Galbavéo

80. min. Lorenc za Landvojtoviče

V prvním domácím utkání jsme přivítali za pěkného počasí mužstvo Kamenných Žehrovic, které dorazilo bohužel bez svého šutéra, slánského trenéra „A“ mužstva Ríši Svobody (pracovní povinnosti).

Po velmi nepodařeném utkání v Brandýsku jsme nastoupili k tomuto utkání v dost pozměněné sestavě – hráči se maličko prostřídali na dovolených – a hra byla od prvních minut v naší režii.

Pár závarů před hostujícím brankářem zůstalo nevyužito a tak trestal až ve 32. minutě po krásné uličce Galbavého tváří v tvář brankáři Zíma 1:0. Za zmínku ještě stojí 2 střely hostů, které donutily našeho brankáře Dlouhého k těžšímu zákroku, ale ten si s nimi poradil a tak poločas skončil jednobrankovým rozdílem.

I ve druhém poločase se nám dařilo držet míč a ve 48. minutě po dlouhém držení míče a několika nahrávkách okolo vápna doputoval míč až k Fedrhancovi, který debutoval v mistrovském utkání za muže a ten svým prvním dotekem s míčem placírkou krásně obstřelil hostujícího brankáře 2:0.

Od této chvíli jsme opět přestali hrát a vyčkávali konce utkání, ale hru jsme s přehledem kontrolovali a nepustili hosty k brankáři Dlouhému na dostřel.

Na posledních 10 minut vyběhl „klokan“ Lorenc (po 3 letech na dovolené v ČR), který kupodivu hru pěkně rozpohyboval a hlavně kombinace, která skončila u Kovaříka si branku zasloužila. Nepodařilo se a utkání tak v poklidu skončilo 2:0 (hosté po zranění záložníka dohrávali 15 minut o 10-ti).

V tomto utkání byl vidět značný rozdíl mezi mužstvy, ale troufnu si tvrdit, že bylo v našich silách  při větším nasazení rozdíl skóre ještě navýšit. Oproti minulému týdnu byl výkon o hodně kvalitnější, ale stále mi přijde, že hráči nejsou ještě pořádně „při chuti“ a do všeho se musí nutit.

Snad to takto při příštím „derby“ utkání  Jedomělicích  nebude a můžeme se těšit na další zlepšení – bohužel opět v úplně jiné sestavě….. – dovolené pokračují .