SOKOL JEDOMĚLICE  – SK SKLANÝ „B“  2 : 1  ( 1 : 0 )

SESTAVA:
Dlouhý  -  Šaroch, Kemr, Dachovský, Žďárek  -  Galbavý, Kozák, Klusáček, Landvojtovič Jan – Kuhn, Kovařík

STŘÍDÁNÍ: 70. min. Hansl za Žďárka

K dalšímu utkání jsme zajížděli k malému derby do Jedomělic. V tomto mužstvu hraje spousta bývalých, ale i současných hráčů, kteří zde hostují a proto tento zápas měl být ozdobou víkendu. Za velmi pěkného počasí také přilákal velmi pěknou návštěvu – ta ale byla dle mého názoru zklamána.

Bohužel ani v tomto zápase se nedalo počítat s více než polovinou mužstva a do poslední chvíle vypadalo že pojedeme úplně bez náhradníků – Filipe díky. Dovolené pokračují (Kozelka, Hrdlička, Šindler, Peška, Švásta) a do práce se bohužel také musí (Landvojtovič Vít) k tomu se vůbec neobjevil a neomluvil střelec minulého kola Fedrhanc a zraněný je stále Husárek = 8 lidí. Co budeme se všemi dělat až se vrátí z dovolených a uzdraví opravdu nevím…..

Utkání začalo velmi opatrně a dá se říci že v prvním poločase z nudy vybočilo jen když se doslova „vydal“ na svou pouť stoper domácích Knotek. Toho po své cestě pár hráčů promáchlo a až na hranici velkého vápna přesně na středu od branky ho trefil Klusáček. 42. minuta přímý volný kop velmi pěkně trefil domácí Charvát a nedal Dlouhému vůbec šanci zasáhnout.

Ve 2. poločase jsme dostávali hru pod svou režii a podařilo se nám po pěkné akci a Kozákově vysunutí vyrovnat pěkným lobem Honzy Landvojtoviče v 70. minutě na 1:1. V dalším průběhu mrzí špatně zahraná „malá domů“ z hranice malého vápna a neúspěšné sólo Kovaříka. Kdybychom otočili bylo by asi po fotbale. Poslední slovo měli ale v 82.minutě bohužel domácí kteří v podstatě z „dalekonosného“ odkopu z poloviny hřiště vytěžili maximum, když brankář Dlouhý vyběhl a míč nestačil vyboxovat před nejmenším mužem na place – Plachým, který hlavou utkání rozhodl.

Opravdová nuda skončila střela na branku 1:1 – více oba brankáři opravdu předvést nemohli. Opět jsme ve venkovním zápase nepředvedli nic moc pěkného i když druhý poločas byl lepší než ten první.

V dalším utkání přivítáme v neděli mužstvo Libušína na které se nám dlouhodobě nedaří, ale při předpokladu návratu spoustu čerstvých hráčů od moře bude snad vše O.K.