FK  BRANDÝSEK – SK  SKLANÝ „B“  4 : 0  ( 3 : 0 )

SESTAVA:
Slanina  -  Šaroch, Hrdlička, Šindler, Tachovský  -  Žďárek – Kozelka, Husárek –Kozák,

Švásta,  Procházka

STŘÍDÁNÍ: 46. min. Kemr za Tachovského

Po velmi dobré „letní“ přípravě kdy jsme odehráli 4 velmi dobré zápasy proti účastníkům 1.B tříd z různých krajů vypadalo vše velmi jednoduše. Bohužel až do chvíle než se přiblížil první podzimní zápas. Před tímto utkáním odpadal jeden hráč za druhým a bylo velmi složité do Brandýska odjel alespoň s 11-ti zdravými lidmi – nakonec se vše podařilo, ale to co jsme na hřišti předvedli nemělo s přípravou vůbec nic společného.

V mužstvu chybělo hned 7 hráčů – počínaje brankářem Dlouhým, který odjel na poslední chvíli s „A“ týmem do Dobříše, pokračuje přes zraněného obránce Kuhna, pracující bratry Landvojtovičovi, dovolenkujícího Galbavého, zraněného Pešku a opět na poslední chvíli omluveného Kovaříka.

A to ani nemluvě, že Kozelka dorazil 15. minut před výkopem z cest po Německu a Hrdlička s Husárkem 25 minut bůh ví odkud. Opravdu doufám, že toto byl poslední takto „poslepovaný“ zápas i když spousta hráčů hlásí že odjíždí na dovolené (příští týden například Peška, Švásta, Hrdlička a Tachovský). Škoda že jsou prázdniny 2 měsíce dlouhé….

K samotnému zápasu ani není moc co komentovat – tak jak jsme se doslova slezli tak hra opravdu vypadala. Bez bojovnosti, pohybu a jakékoliv snahy jsme 90. minut doslova odchodili. Nutno podotknout že hned v 1. minutě si vyhodil rameno velmi obětavý obránce Tachovský (nová posila ze Semil), který dohrál alespoň poločas. Těsně před jeho koncem se hlásil ke střídání zraněný Hrdlička a cca 20. minut před koncem se zranil Husárek. Jediný „polozraněný“ náhradník na lavici Kemr si tudíž mohl vylosovat koho nahradí – nakonec odehrál 2. poločas za Tachovského velmi dobře. Jirka Hrdlička  alespoň zůstal na hřišti a zápas doslova protrpěl do jeho konce.

Bohužel první branku jsme dostali hned v 10. minutě z takového hokejového nahození na branku z velkého vápna na které „netrénující“ brankář Slanina nereagoval a další 2 branky na sebe nenechaly dlouho čekat – poločas 3:0.

Ve 2. poločase jsme hru trošičku zlepšili a vyrovnali ale jedinou branku opět vstřelili domácí z pokutového kopu, kdy fauloval ve vápně Žďárek. Jedinou naši šanci za celý zápas neproměnil ze samostatného nájezdu Švásta – vedle. Bohužel nutno konstatovat, že domácí brankář si za celý zápas  nesáhl ani na míč !!!

Pevně doufám, že se všichni po tomto zápase nad sebou zamyslí, zda má opravdu smysl se takto scházet – mě např. dát dohromady 12 lidí trvalo téměř 2 dny, které jsem protelefonoval a za odměnu jsem si pak protrpěl na lavičce 90.minut ostudy…….

Ke kvalitě nepřispěl ani nový hlavní rozhodčí, který hru hodně pustil a tak jsme si z Brandýska odvezli nejen 4 branky , ale ještě jsme dostali celkem dost nakopáno !! Zápas ale vůbec neovlivnil za prohru si můžeme úplně sami. Tak snad za týden s optimističtějšími zprávami !!!