Odolená Voda - SK Slaný  6 : 2 ( 3 : 1 )

Sestava – Mareš(4) – Štěpánovský(3)(25´Knotek(5)), Krampera(4), Kratochvíl(5), Adamus(3)(65´Pustai(4)) - Plevák(4)(65´Eichler(4)), Hansl(4), Beneš(4), Flégl(3) – Zábranský(4), Nykl(4)

Hodnocení: (od nejlepší 10 po nejhorší 1)

Branky: 25´ Zábranský, 38´PK Krampera

Čtvrté utkání a čtvrtá sestava. Vypadl nám dobře hrající Steibrecher, který se zranil při tréninku. Velká škoda. Na marodce zůstal Kejmar a Holý. Kratochvíl nastupoval po zranění a do sestavy se vrátil „angličan“ Jarda Flégl. Odolená voda nás přivítala perfektním trávníkem a příjemným podzimním počasím. Nedělní ráno jako na mistrák připraveno. Ovšem s tím rozdílem, že naši „borci“ opět oslavovali. Červené oči, matný výkon a nechuť k pohybu vyzařovala z jejich pohybu. Už rozcvičení stálo za to. Klabzubová jedenáctka hadra. Parta důchodců, která nechce ani hrát fotbal. Od první minuty bylo vidět, že dopředu nám to jde, ale dozadu se nikomu nechce. „Každý na hřišti si plnil své úkoly“, „technik“ Jarda Flégl kličkoval tak vehementně před šestnáctkou soupeře až ztratil míč a ten se za malý okamžik ocitl v naší bráně, nikdo nechápal. 3 minuta a stav  1 : 0. Stejná situace za 3 minuty, v hlavní roli Michal Nykl a opět Mareš lovil míč v brance – 2 : 0. Pomalu a jistě jsme ztráceli půdu pod nohama. Nebyl nikdo kdo by chtěl vyhrát. Prapor snahy zvedl nad hlavu Kratochvíl, ale tolik zkažených přihrávek jsem už dlouho neviděl. Přidal se Hansl, Beneš, Adamus, Plevák a za chvíli v tom byli všichni. Další individuální chyba a další branka v naší síti znamenala změnu skóre – 23 minuta – 3 : 0. Od této chvíle jsme pochopili, že musíme začít tvořit hru a že musíme trochu běhat. Krásný pas od Kratochvíla na Davida Zábranského, který sólo proměnil – 25 minuta a stav  3 : 1. S blížícím se koncem poločasu se hra vyrovnala a i my jsme měli několik slibných situací, ale nic z toho nebylo.

Do druhé půle jsme vlítli po hlavě. Akce následovala akci, šanci však pomálu. Tempo hry jsme však nezrychlovali, ba naopak. Dlouhé držení míče, nepřesná přihrávka, malá pohyblivost, schovaní útočníci, to vše nahrávalo soupeři, který nás ubránil. V okamžiku, kdy to chtělo dát branku jsme v 51 minutě obdrželi. Krampera vytvořil svou hrubici a bylo 4 : 1. A aby toho nebylo málo za 2 minuty namazal náš nejaktivnější nahrávač Beneš soupeři na brejk tak dobře, jak by si nenahráli ani sami domácí, změna skóre 5 : 1. Utkání už bylo hotovo. V závěru se do šance dostal vystřídavší Pustai a pouze jeho zarputilost donutila brankáře domácích k faulu a nařízený pokutový kop David Krampera s přehledem korigoval – 5 : 2. To však nebyl poslední gól. V okamžiku, kdy jsme špatně zahrávali rohový kop útočníkem Nyklem, který tam neměl co dělat, se k volnému míči dostal soupeř a za 3 sekundy jsme měli v síti dalšího kapříka   - 6 : 2. Ubohý výkon. Tak se o body nehraje. Záloha a útok obraně vůbec nepomáhají. Obrana zmatkuje a o vývoji utkání rozhodují individuální chyby.