SK Slaný – Brandýsek  1 : 7 ( 0 : 6 )

Sestava – Mareš(5) – Holý(3)(75´Jelínek(4)), Nykl(3), Eichler(3)(55´Steibrecher(4)), Knotek(4) - Krampera(4), Beneš(4)(75´Pustai(4)), Kratochvíl(5), Flégl(4) – Zábranský(4), Štěpánovský(4)´(70´Kejmar(6))

Hodnocení: (od nejlepší 10 po nejhorší 1)

Branky: 80´Kejmar

V sedmém utkání nás čekal na podmáčeném hřišti soupeř, který sází branky jako vietnamci rýži. Přesto jsme si věřili a chtěli jsme pokračovat na vítězné vlně. Od prvních minut na nás soupeř vlétl, jako my v minulém kole na Spartu Kladno. Těžký terén nás prověřil. Přesnost a rychlost v rozehrávce, to byl kámen úrazu. Individuální chyby se kupily a hned tu závažnější, kdy Knotek váhal s rozehrávkou tak dlouho, až o míč přišel. Následný faul a centr do našeho vápna proměnil hlavou malý záložniček v první branku, v 5 minutě to bylo 0:1. Nepoučili jsme se a v dalších minutách jsme míče ztráceli jako na běžícím páse. Nikdo nedokázal přihrávku zpracovat a posunout k dalšímu spoluhráči. Potápěli jsme se níž a níž, až v 15 minutě vymyslel rozehrávku špatně hrající Nykl, nabídl soupeři 100% šanci, ale ten se mýlil. Poprvé a naposledy. Následující špatnou rozehrávku už soupeř potrestal – 0:2. O další dvě minuty netrefil míč u vlastní šestnáctky Holý a soupeř trestal krásnou střelou do tyče a odtud do branky – 0:3. To se opakovalo ještě třikrát a proto se skóre zastavilo na neuvěřitelných 0:6. My jsme se k ničemu nedostali. Na střídáni byli všichni hráči v poli. Je pravdou, že nejhorší byla obrana, ale ani záloha a ani útok hře nepomohl. Od třetí branky spadla na naše hráče deka a my jsme se do konce poločasu z pod ní nemohli dostat. Soupeř hrál dobře, kombinoval, bojoval a těžil z našich chyb. A že jich bylo požehnaně.

Do druhého poločasu vstoupilo sice stejné mužstvo, ale s větší chuti. Přestávku jsme potřebovali. Mužstvo začalo sice špatně a po hrubé chybě Eichlera inkasovalo na trapných 0:7, ale od této chvíle jsme převzali kolo dějin a hru jsme začali kontrolovat víc a víc. Při šancích jsme však měli smůlu. Své šance zazdil Zábranský, Nykl i Pustai.  Až v závěru se prosadil navrátilec Martin Kejmar, který svou jednu ze dvou šancí proměnil a zkorigoval na 1:7. Utkání, které se nepovedlo ani po stránce herní ani nasazením a ještě jsme dostali nakopáno. Musíme rychle zapomenout a připravit se na následující utkání ve Vraném.