20.8.2011

Všenorský SK  -  SK Slaný  3 : 0  ( 0 : 0 )

Sestava slánských: Cílek – Landvojtovič, Čablík, Kuba, Kozák – Hrubík ( 79.Klusáček), Tauš ( 73. Kroc), Mrština, Majtaník, Husárek – Hadrika.

V úvodu zápasu jsme viděli na každé straně náznak šance. Ve 4.min. srazil obránce domácích střelu Husárka a na druhé straně Kuba ve skluzu srazil pokus Zelenky. V 16.min. nesklapla naše ofsajdová past a Cílek musel zasahovat proti nebezpečné střele z levé strany. V 19.min. měl Hrubik možnost ohrozit domácího brankáře z tk, ale poslal míč nad. V 26.min. Zelenka vyzrál zasekávačkou nad Kozákem, naštěstí ve slibné střelecké pozici před Cílkem selhal a pálil rovněž nad bránu. Minutu poté míč z jeho hlavy jde opět nad Cílka a do třetice jeho pokus z dálky z téže minuty rovněž skončil v síti za Cílkovou brankou. V 29.min. si narazil míč Husárek s Hrubikem, míč se dostal k Mrštinovi, ale ten bránu minul. Ve 33.min. Zelenka zahodil další šanci a střílel tentokrát těsně vedle. Ve 44.min. pronikl do vápna Hadrika, poradil si s Novotným a domácí brankář Bezkočka musel zasahovat a míč vyrazil na roh. V tuto chvíli jsme ještě neměli tušení o tom, že si domácí brankář sáhl na míč v zápase po naší akci naposledy. V poslední minutě první půle Cílek ještě musel likvidovat nebezpečnou hlavičku po rohovém kopu domácích.  V druhém poločase nejdříve domácí promarnili šanci z 52.min. Na vině bylo tentokrát nepřesné zakončení. V 57. min. slabě vystřelil na našeho Cílka střídající Ben Hasen Mohamed. V 59.min. se měnilo poprvé skóre. To si zkomplikoval život Landvojtovič, u pomezní lajny si ho podali domácí kapitán Drážný ve spolupráci se Zelenkou a posledně jmenovaný se ocitl před Cílkem asi v páté solidní střelecké pozici. Tentokrát se mu míč dostal pod nohy a jemu nezbývalo nic jiného, než použít bodlo…… a  slavil s ním úspěch. Cílek sice míč stačil vyrazit nad sebe, ale ten nakonec obloukem skončil za jeho zády. V 67.min. po faulu Majtaníka zvýšili domácí na 2:0 ze 22.metrů přesnou střelou Kirstena kolem slánské zdi. V 81.min. hasil na lajně další šanci domácích Čablík. V 82.min. domácí diváci zatleskali povedené střele Kučery z dálky, kterou Cílek skvěle vyrazil nad břevno. V nastaveném čase však „trojku“ v naší síti završil Hrdlička, když jeho křižná střela po zemi skončila v síti odrazem od tyče.

Na nepříliš kvalitním trávníku ve Všenorech jsme toho domácím divákům mnoho neukázali. Náš soupeř nás většinu zápasu přehrával a na hřišti dominoval. Poločas jsme s ním drželi jakžtakž krok, ale přiznejme si, že jsme nerozhodný stav drželi hlavně díky chabému zakončení všenorských. Po změně stran jsme se už vůbec před domácího gólmana nedostali, natož abychom ho ohrozili nějakým střeleckým pokusem. K utkání nastoupilo mužstvo v poněkud pozměněné sestavě, neboť hned tři borci z minulé vítězné sestavy měli pro trenéra omluvenky ( Kostovčík, Zíma a Cimrman).  Z naší strany to byla dnes jedním slovem bída.