19.11.2011

Sokol Vraný – SK Slaný  2 : 1 ( 1 : 0 )

Sestava SK : Kudrna – Zíma, Kostovčík, Majtaník, Kuba – Landvojtovič, Tauš, Mrština, Kozák – Hadrika, Čablík.

Náznak šance si jako první v zápase vypracovali domácí. To si ve 3.minutě naběhl na centr Urban, ale jeho zakončení hlavou bylo hodně nepřesné. Pak se až do 20.min. na hřišti odehrávalo vše ve středu pole a před oběma brankáři mnoho vzruchu diváci neviděli. V již zmiňované minutě zápasu centroval Maliňák a Zelenka rovněž hlavou, jako předtím Urban, poslal míč vedle Kudrnovy brány. Pak ale přišla minuta 21. U střídaček míč šel několik metrů po lajně, k míči se pak dostal Galbavý, přesně odcentroval přes naše zadáky na Urbana, který zblízka hlavou dostal své mužstvo do vedení. V 28.min. předvedl Galbavý s Matouškem několik přihrávek na jeden dotek a výsledkem byl faul na Galbavého v našem pokutovém  území. Penaltu však Maliňák poslal vedle pravé Kudrnovy tyče a stav zápasu se neměnil.  V31.min. pak v další šanci poněkud zaváhal Volf, až mu míč odkopl vrátivší se Mrština. Až ve 37.min. se také naši hráči ocitli před Jochmanem a rozčeřili jinak klidné vody v pokutovém území Vraného. Výsledkem však byl pouze kop od brány domácího celku. Po změně stran střílel na Kudrnu Maliňák, ale netrefil branku, běžela 47.min. V 68.min. pálil na Jochmana Tauš, ale ani on nemířil přesně. V79.min. povedený centr Kozáka z t.k. od pravé lajny prosvištěl těsně nad hlavami našich nabíhajících hráčů. V 82.min. se po autovém vhazování dostal k míči Bauer, otočil se šikovně a prostřelil Kudrnu. Střelec byl v tu chvíli na hřišti sotva 20 minut. Domácí se z dvoubrankového vedení radovali ještě po našem rozehrání z půlky hřiště a tak nechali Mrštinu proniknout až k vlastnímu vápnu, kde přihrál Hadrikovi, který přesnou střelou překonal Jochmana a snížil na 2:1. V 85.min. odvrátil Jochman náš roh nejistým zákrokem, míč se dostal k Hadrikovi, jehož prudkou střelu po zemi obránci vytěsnili na další roh.  V závěru zápasu jsme dostali domácí pod tlak a naši hráči se pak trošičku zlobili na rozhodčího, že nenastavil ani minutku.

Poslední mistrák podzimu jsme prohráli a se 17 získanými body nás bude čekat těžké jaro. Na jaře zajíždíme na hřiště celků, kde hosté málokdy bodují a tak se musím opakovat, že jsme v uplynulé části soutěže na domácím hřišti až příliš rozdávali bodíky. V dnešním zápase jsme z našeho pohledu odehráli lépe druhý poločas, než ten první. Jochmana v bráně domácích jsme příliš nezaměstnali a tak naše jediná střela na bránu znamenala jediný gól v jeho síti.