SK Slaný – Sokol Vraný  1 : 1  ( 0 : 1 )

Sestava domácích: Cílek – Landvojtovič, Majtaník, Urban, Hrdlička – Vimr (76.Peška), Tauš, Mrština, Kozák – Hadrika, Čablík (59.Zíma).

Zápas začal pro domácí mužstvo smůlovatě. Do pokutového území pronikl ve 3.min. Galbavý, zde byl faulován Majtaníkem a nařízenou penaltu proměnil Maliňák. V 7.min. střílel na vranského Jochmana Tauš, ale jeho pokusu chyběla přesnost. Ve 13.min. Jochman Mrštinovu střelu vyrazil. O minutu později zmařil Hadrikovi šanci k zakončení včasným vyběhnutím až na hranici vápna. Ve 20.min. zasahoval Cílek proti střele Galbavého. V 29.min. Volf křižným pasem našel opět Galbavého, ale i teď byl Cílek  proti jeho nebezpečné střele úspěšný. Ve 34.min hlavičkuje Hadrika nad bránu. Ve 37.min se v šanci objevil Čablík, ale obránce míč stačil srazit na roh. V 38.min. se po naší chybě v rozehrávce do další šance dostal Galbavý, naštěstí pro slánské nestřílel, ale ve vápně  „to zadrbal“. Ve 43.min. si Cílek připsal výtečný zákrok proti další střele Galbavého, když stačil míč vyrazit na roh. Po změně stran zpočátku drželi míč hráči hostí, ale před Cílka se nedostali. V 55.min střílí Hadrika z velkého úhlu a orazítkoval tyč Jochmanovy brány, od ní šel míč do brankáře a zpět do hřiště. V 60.min. přihrál Vimr Mrštinovi, ten napřáhl před vápnem a jeho utěšená střela skončila za Jochmanovými zády. Po hodině hry je vyrovnáno na 1:1. Pouhou minutu nato se před Jochmanem objevil Kozák, jenže nastřelil pouze nohu padajícího vranského brankáře a vzápětí Urbanova střela po zemi šla do tyče. V 70.min. byl ošetřován otřesený Jochman po tvrdém střetu se střídajícím Zímou. V 77.min. se ke střele dostal Peška, ale chyběla přesnost. V závěru zápasu jsme se ještě snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale vážnější šance již nepřišla.

Derby skončilo plichtou. Jinými slovy další naší bodovou ztrátou na domácím hřišti. Našemu mužstvu chybí troška štěstí při zakončení. Před výkopem bychom snad remízu brali, ale po vývoji zápasu ve druhé půli jsme si zasloužili vyhrát a to musí kromě zaujatého vedoucího mužstva uznat také každý nezaujatý divák. Náš gólman byl po změně stran téměř bez práce, zatímco za Jochmanem zvonily tyče. Na druhou stranu jsme prohrávali od začátku utkání po proměněné penaltě, kterou náš kapitán nijak nezpochybnil a byli jsme nuceni dotahovat nepříznivý stav.