SK Slaný – Tuchlovice 4 : 1 ( 0 : 1 )

Sestava domácích: ScheinerLandvojtovič, Cimrman, Hafenrichter, Hrdlička – Mrština (90.Kozák), Tauš, Urban, Vimr (62.Čablík) – Hořejší (86.Zíma) – Hadrika.

Úvodní minuty zápasu se odehrávaly spíše na půlce Tuchlovic, ale k přímému ohrožení brankáře se slánští hráči nedostali. Naopak hosté přiměli Scheinera k zákroku v 8.minutě utkání. Ve 12.minutě Kedroň mířil těsně nad bránu. V 15.min. se hostům vydařila útočná akce po levé straně a následný centr umístil hlavou Jalaghonia do slánské sítě. Ve22.min. centruje Vimr z levé strany, ale Pečonka se překvapit nenechal. V 29.min. vyrazil také Urbanovu bombu a dorážku poslal Hořejší mimo. O minutu později střílí Tauš, ale také on nemíří přesně. Ve 36.min. hosté předvedli opět únik po levém křídle, přesný centr si zpracoval Fitko, ale naštěstí pro slánské mužstvo nastřelil pouze pravou nohu vyběhnuvšího Scheinera. V 37.min. střela Urbana minula těsně tyč tuchlovické brány a téhož hráče vychytal Pečonka v minutě 40. Před poločasovým hvizdem ještě předvedl pěkný únik Vimr, nahrávku před bránu však Hořejší nezužitkoval. V průběhu prvního poločasu postihla hosty nepříjemná ztráta, když hřiště musel opustit kulhající kapitán Brož. Druhý poločas začal pro hosty další nepříjemnou událostí, když jim byl vyloučen v 46.min. Nejedlý. Při následném TK se vyznamenal Pečonka, když vyrazil střelecký pokus Mrštiny. V 60.min. se do úniku dostal opět dosud jediný střelec zápasu Jalaghonia, ale Scheinera tentokrát nepřekonal. V 66.minutě po centru Mrštiny a teči Hadriky zazvonil míč o břevno tuchlovické brány a Kedroň pak míč uklidil do zámezí. V 73.minutě Hadrika ustál souboj o míč a předložil jej Hořejšímu, který vyrovnal na 1:1. V 76.min. Hrdlička přihrál Urbanovi, který uklidil míč k tyči Pečonkovy brány podruhé a poslal tak domácí do vedení. V 83.minutě opět Hadrika vymyslel ideální přihrávku pro Hořejšího, jehož střela po zemi skončila přesně u tyče bezmocného Pečonky. V 87.min. poslal Hafenrichter hlavou míč po centru Mrštiny nad bránu. Zkázu tuchlovického mužstva dovršil minutu před koncem řádné hrací doby Urban, když vystihl špatnou rozehrávku hostů, nezištně přihrál Čablíkovi a střídající hráč stanovil skóre zápasu na 4:1 pro domácí.

Porazili jsme dnes na svém hřišti první mužstvo v tabulce naší soutěže. Dokonalý obrat ve vývoji skóre se nám podařil až během posledních sedmnácti minut zápasu a našim hráčům patří za bojovnost velké poděkování, protože ve fotbale přesilovka někdy velkou výhodu neznamená. Další tři body na našem kontě jsou pro nás velmi důležité, protože bodové rozdíly mezi mužstvy se v naší skupině začínají zmenšovat.