SK Slaný – SK Spartak Příbram  1 : 2 ( 0 : 1 )

Sestava domácích:  Sedláček – Landvojtovič (60.Mrština), Majtaník, Hafenrichter, Michalík – Zíma (84.Kozák), Tauš, Urban, Vimr – Hořejší a Hadrika.

Ve 2.minutě zápasu včasným vyběhnutím zmařil Sedláček náznak šance hostujícího celku. Pak se ale hrálo spíše před brankou Příbrami. V 10.minutě pěkná akce po ose Hadrika-Vimr-Hořejší, náš útočník však zakončil nepřesnou střelou. Ve 12.minutě nahrál Zíma Vimrovi, ten však nechal vyniknout poprvé v zápase gólmana hostí. V 15.minutě další pěkná souhra našeho mužstva, Hořejšího zakončení však bylo slabé. V 16.minutě střílí Hafenrichter z dobrých třicet metrů přímo do šibenice, ale skvělý gólman hostujícího celku jeho bombu vyrazil. Minutu nato opět Hafenrichter pálí zblízka přímo do brankáře. Hosté se štěstím přestáli náš úvodní tlak a hra se poté vyrovnala. Ve 32.minutě zachytili příbramští hráči naši nepřesnou rozehrávku a střelou po zemi nedali Sedláčkovi šanci a ocitají se z ničeho nic ve vedení 0:1. V 39.minutě střelu Hořejšího zlikvidoval opět brankář hostí. Ve 40.minutě hosté po brejku nastřelili z velkého úhlu tyč a do poločasu se k ohrožení brány dostal ještě Vimr, ale neměl dobře srovnaná mířidla. To bylo ve42.minutě. Po změně stran přišla další vydařená akce dvojice příbramských hráčů, kteří svůj tým poslali do dvoubrankového vedení, psala se 48.minuta zápasu. Nicméně ani tento stav zápasu nesrazil slánské do kolen. V 57.minutě hosté špatně odvrátili centr před bránu a doslova „namazali“ Hořejšímu, který prudkou střelou snížil na 1:2. V 60.minutě hosté přežili obrovský závar ve svém pokutovém území, kdy naši hráči nedokázali překonat příbramského brankáře. Tři minuty nato hosté nebezpečně zaútočili a míč prošel naším vápnem naštěstí nikým netečován až do autu. V 72.minutě bravurním zákrokem likviduje Sedláček trestňák hostí. V 77.minutě hosté z dálky orazítkovali břevno a minutu nato Hořejší nastřelil tyč příbramské brány. V 80.minutě brankář Příbrami skvěle vyrazil bombu Hafenrichtera a když v nastaveném čase střílel nepřesně zblízka Urban, skóre zápasu se již neměnilo.

Prohráli jsme třetí zápas v řadě a jsme bez bodu. Dnes ale neprohrál horší tým. Hosté si do Slaného přivezli kromě skvělého brankáře také notnou dávku štěstí. To ale k fotbalu patří. Na naší hře bylo vidět oproti minulým zápasům zlepšení a diváci nám i přes prohru zatleskali, protože viděli snahu a také pěkné akce slánských hráčů. Bohužel zatím to vázne v koncovce a tak dva góly Hořejšího, vstřelené ve třech zápasech, zatím k bodovému zisku nevedly.