Sokol Nová Ves pod Pleší – SK Slaný  4 : 2  ( 1 : 1 )

Sestava Slaného : Sedláček – Landvojtovič, Majtaník, Hafenrichter, Michalík – Mrština (60.Vimr), Tauš, Urban, Hrdlička – Hořejší, Hadrika (71.Čablík).

V 5.minutě se dostal až před domácího brankáře Hrdlička, vybojoval však pouze roh, z něhož Hořejší hlavičkoval nad bránu. V 7.minutě odpískal rozhodčí malou domů Majtaníkovi, ale domácí hráči nás nepotrestali. Pak přišla 10.minuta zápasu, kdy Mrština po pravé straně zatáhl míč, skvěle svým centrem našel hlavu Hořejšího, který nás poslal do vedení 0:1. Tento okamžik stojí za povšimnutí, neboť  poprvé od začátku soutěže, po odehraných 280 minutách, se naše mužstvo dostává do vedení. Stalo se tak přesně v 17:10 SELČ. Naše radost však trvá pouze do 18.minuty, kdy nejprve Sedláček kryje střelu z dálky a poté přišel centr z levé strany, míč se dostal až na zadní tyč a domácí vyrovnávají, rovněž hlavou na 1:1. Ve 30.minutě, když byl ošetřován bek Michalík, přežilo naše oslabené mužstvo nebezpečný závar před Sedláčkem. V 41.minutě poslal Hrdličkův centr Hořejší nad bránu. Tři minuty poté Hrdličkovi chybělo více klidu v zakončení, neboť také on mířil nad bránu. K brance nevedla ani Hadrikova příležitost z 45.minuty. Po změně stran nejdříve střílí Hadrika vedle. V 55.minutě jdou domácí do vedení poněkud kuriozním gólem, když jejich hráč pěkně trefil skákající míč a přehodil šikovně, z téměř čtyřiceti metrů,  dlouhým kopem Sedláčka. Další pohroma přišla na náš tým v minutě 64. To se pěkně domácí hráč trefil přesně za tyč Sedláčkovy brány. Stav je 3:1. V 67.minutě nastřelil střídající Vimr tyčku. V 68.minutě jsme domácí trochu potrápili, neboť závar v jejich vápně vyřešil razantní střelou Hořejší a upravil stav na 3:2. Jenže v 72.minutě přišla další kuriozní situace, bohužel opět na naší straně. Domácí hráč centruje z pravé strany před bránu a míč k úžasu všech skončil v brance překvapeného Sedláčka. Domácí vedou 4:2. Na druhé straně Hořejšího ránu v 87.minutě brankář vyrazil a skóre se již neměnilo.

Čtvrtá porážka v řadě vypadá již docela hrozivě, my ale věříme, že to přijde a v dalších zápasech budeme bodovat. Po minulém kole nám v tisku trenér Příbrami složil poklonu za předvedenou hru.  Osobně může být spokojen asi jen náš doposud jediný střelec – Jakub Hořejší, který si ve čtyřech zápasech připsal čtyři branky. Bohužel v týmu nemá  střeleckého následovníka.  Příští týden přivítáme na svém hřišti mužstvo Milína, které má na svém kontě dosud 4 body.  Zachovejte nám prosím přízeň a přijďte nás povzbudit.