Dynamo Nelahozeves – SK Slaný  2 : 0  ( 1 : 0 )

Sestava SK Slaný: ScheinerHafenrichter, Majtaník, Kuba, Hrdlička – Mrština, Tauš, Urban, Vimr (63.Čablík) – Hořejší a Hadrika.

Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči a příliš snadno se dostávali před Scheinera. V 1.min.zápasu to byl Mašek, který střílel z hranice pokutového území, ale jeho pokus obrana zblokovala. Ve 4.min. se k míči po autovém vhazování dostal opět Mašek, z pravé strany odcentroval a následnou střelu na bránu tečoval jeden z našich bránících hráčů do sítě našeho gólmana. Další šance domácích skončila Pekárkovou střelou vysoko nad bránu, to bylo v 7.minutě. Teprve v 9.min. se do zakončení dostali také slánští hráči, na bránu střílel Urban, ale jeho zblokovaná  rána skončila pouze naším rohovým kopem. V 16.min. opět Urbanův střelecký pokus, jenže tentokrát šel míč přesně na brankáře domácích. Tentýž hráč byl faulován v 19.min. a Hrdlička z TK otřel míč o spojnici tyčí nelahozeveské brány. V 26.min. bombu domácích vyrazil Scheiner. V 35.min. našel Tauš pěkným obloučkem za obranu Mrštinu, jenže jeho zakončení chyběla razance. Těsně před poločasovým hvizdem v pokutovém území našel Tauš Hořejšího. Náš kanonýr však ze slibné pozice střílel mimo tyče. Také v úvodu druhé půle měli první příležitost domácí. Svému spoluhráči ji připravil opět Mašek, ale zakončení bylo nepřesné a Scheiner zasahovat nemusel. V 58.min. se k ohrožení brankáře domácích dostal Hadrika, ale hlavičkuje nad. Podobně se dařilo i Hořejšímu v 69.min., když míč z jeho hlavy šel těsně vedle po přesném Taušově centru. V 73.min. dostal Kuba přesnou přihrávku do pravého křídla, vypálil, míč skončil v síti domácích, jenže se mával ofsajd, tak branka nemohla být uznána. V 83.min. rozehrávají domácí TK téměř od rohového praporku a přízemní střelu před Scheinerem šikovně tečoval naběhnuvší Pekárek a poslal Nelahozeves do vedení 2:0. Přes nepříznivý stav zápasu se naši hráči stále tlačí dopředu, jenže míč po střele Mrštiny skončil na tyči a vzápětí zasahuje brankář asi na lajně? a skóre se nemění, běžela 84.min. V poslední minutě základní hrací doby orazítkoval tyč ještě Čablík a tak zápas končí naší porážkou 2:0.

Dnes naši hráči nenavázali na velmi dobré výkony z minulých zápasů, kdy dokázali přehrát a porazit silnější soupeře, než jakým je v současné době Nelahozeves.  Na hřišti se značným výškovým převýšením od středu k brankám jsme vyšli střelecky naprázdno a to se nám v soutěži stalo teprve podruhé. Do nepříliš vzdálené Nelahozevsi se přijala podívat početná skupina slánských fanoušků a ta bohužel musela přihlížet naší porážce. My věříme, že ve zbývajících zápasech podzimu budeme úspěšnější.