SK Slaný – SK Lhota  3 : 1 ( 3 : 0 )

Domácí mužstvo nastoupilo v sestavě:  ScheinerLandvojtovič, Majtaník (Kozák), Cimrman, Hrdlička – Mrština, Tauš, Urban, Vimr – Hořejší (90.Zíma), Hadrika (67.Čablík).

Do zápasu nastoupilo naše mužstvo poměrně aktivně, pomineme-li žlutou kartu pro Hořejšího hned ze 4.minuty za nemístné poznámky, pak první šance byla na naší straně. V té se ocitl Hořejší, když naběhl na Hrdličkův centr. Míč z jeho hlavy však šel nad bránu. V 11.min. se už ale skóre měnilo. Tauš přihrál Landvojtovičovi, který se nebál vniknout do pokutového území mezi obránce a svůj průnik zakončil parádní střelou na zadní tyč. Vedeme 1:0. Vyrovnat mohli hosté ve 13.minutě, když se dostali před Scheinera, jenže ten včasným vyběhnutím lhotským hráčům šanci zmařil. Minutu poté Vimr  posunul míč Hořejšímu, který  ne příliš prudkou střelou po zemi překonal Cílka podruhé. Ve 24.minutě jsme viděli pěknou akci Landvojtoviče, který přesně přihrál Urbanovi, ten z voleje poslal míč k tyči, ale Cílek se tentokrát vyznamenal a vytlačil míč na roh. Hosté se před Scheinera dostali až ve 30.minutě, když na centr z levé strany byl nabíhající hráč krátký a náš gólman míč ze vzduchu bezpečně lapil. Ve 43.minutě k nelibosti fanoušků Lhoty vyrobili hráči hostí hrubku před vlastním pokutovým územím, když atakující Tauš vybojoval při liknavé rozehrávce míč pro Hořejšího a ten prostřelil Cílka potřetí. Poločas tak vyhráváme 3:0. V druhém poločase hosté poněkud ožili a opanovali střed pole. Naši hráči se v 56.min. prezentovali pěknou akcí Urbana, který kolmou přihrávkou poslal do úniku Hadriku. Náš útočník narazil Mrštinovi, který však branku netrefil. Trest pro nás přišel o minutu později, když se hosté dostali před Scheinera po levém křídle. První střelu náš brankář vyrazil, ale na dorážku zblízka neměl nárok. Stav je 3:1. V 71.min. se do úniku dostal střídající Čablík, jenže jeho střelu stačil obránce zablokovat. V 78.min. po centrovaném míči z TK nastřelili hosté břevno a následná dorážka šla naštěstí pro domácí vysoko nad. Na druhé straně Hořejší pálil z otočky rovněž do nebes, to běžela 81.minuta zápasu. V téže minutě se do obrovské šance dostal Čablík, když postupoval na Cílka sám, nikým neatakován však v zakončení selhal a dal hostujícímu brankáři vyniknout. Změnu skóre pak již nepřineslo ani dvouminutové nastavení.

Divákům jsme dnes předvedli parádní výkon v prvním poločase, po změně stran jsme hostujícímu celku dovolili snížit stav zápasu a naše šance jsme neproměnili. Vítězství jsme si však vzít nenechali a tak tři body zůstávají ve Slaném