SK Slaný – SK Hvozdnice  5 : 6  ( 2 : 3 )

Sestava domácích: Cílek – Zíma, Kuba, Majtaník (56.Kemr), Kozák – Cimrman, Mrština, Tauš, Klusáček – Čablík, Urban.

Poprvé v utkání musel zasahovat Cílek již ve 2.min., kdy jej protáhl střelec hostí Mráz. Ve 3.min. šla Hvozdnice do vedení, když po rohu a nepovedeném odkopu Kuby přesně zacílil Zavadil. Ve 4.min. to bylo 2:0 pro hosty, to se trefil Mráz. Další pokus hostí o překonání Cílka ze 6.min. šel naštěstí těsně nad. V 11.min. se diváci dočkali pěkné naší akce, kterou však  zakončil Urban střelou vedle brány. O minutu později se však tentýž hráč nemýlil a po přihrávce Tauše snížil na 2:1. V 15.min. odmítl Klusáček vyrovnání, když Zímův centr poslal hlavou mimo tyče. Také Čablík hlavičkoval po rohu Mrštiny nad bránu. V 21.min. hosté zvýšili na 3:1, když se přes Kozáka prosadil Mráz. Ve 24.min snížil na rozdíl jedné branky Čablík, když zblízka patičkou poslal do sítě Urbanovu střelu. Ještě do půle mohl snížit Tauš, ale ani on bránu po Čablíkově ostrém centru netrefil. Ve 44.min. však pobavil diváky Drechsler, když z metru sám před prázdnou bránou míč trefil tak, že ten skončil v Cílkově náručí. Hned v úvodu druhého dějství se do šance dostal Urban, ale zblízka gólmana neprostřelil. Ve 47.min ale ideálně nahrál Mrštinovi, který vyrovnal na 3:3. Na jeho technickou střelu k tyči neměl brankář Hvozdnice nárok. V 53.min. chyboval na půlce Zíma, Majtaník ve vápně fauloval ve skluzu a kopala se penalta, tu bezpečně proměnil Mráz. Při obranném zákroku se náš stoper navíc zranil a utkání nedohrál. V 58.min. hosté opět předvedli rychlou akci po levém křídle. Mráz naservíroval míč před bránu Drechslerovi, který se tentokrát do sítě zblízka trefil a zvýšil stav zápasu na 5:3. V 62.min. se na domácí kopala druhá penalta, tentokrát fauloval Cimrman. K míči se postavil opět Mráz a dal svůj čtvrtý gól v zápase. Stav 6:3 pro hosty vydržel pouze do 77.min, když snížil Mrština. V 82.min. poslal trestňák Kozák pouze do zdi hvozdnických hráčů. Divokou přestřelku ukončil Čablík v minutě 89. Jeho umístěná střela znamenala stav 6:5 pro hostující mužstvo.

Poslední náš zápas v sezóně přinesl brankové hody a divoký výsledek. Slánští hráči vyrobili  v obraně řadu chyb a hosté je dovedli potrestat. Trenéři potěšeni hrou svých svěřenců rozhodně nebyli. Trenérská dvojice Grabmuller-Cimrman u mužstva končí. Všechny nás teď čeká (zaplaťpánbůh) na nějakou dobu od fotbalu odpočinek a v červenci začne příprava na další ročník.