SK Hvozdnice – SK Slaný  2 : 0  ( 2 : 0 )

Slánští hráli v sestavě: Scheiner – Zíma, Majtaník, Cimrman (30.Čablík),Hrdlička – Mrština (46.Vimr), Kuba, Urban, Kozák – Hořejší, Hadrika.

Zápas na podmáčeném hřišti a za silného větru začal lépe pro domácí. Po počátečním oťukávání se v 6.minutě dostal za naše obránce rychlý Mráz a poradil si dlouhou kličkou i s vyběhnuvším Scheinerem a zasunul míč po zemi do zívající brány. V 15.min. tentýž hráč zpracovával centr na prsa, míč mu však odskočil a Scheiner vyběhnutím jeho šanci zmařil. V 17.min. Hrdlička pěkně odcentroval před bránu na nabíhajícího Mrštinu, jenže ten míč místo zakončení zpracovával a tak naše akce k ohrožení brány ani nevedla. Více náš hráč vystrašil domácího brankáře v 26.min. pěkně zahraným rohem na zadní tyč, když za pomoci větru míč už směřoval za jeho záda. Hofta však stačil zasáhnout. V 28.min.domácí předvedli rychlý brejk, jenže ten skončil pouze několika kličkami a nakonec zásahem naší obrany. Ve 30.min. přišel nešťastný okamžik pro našeho Cimrmana, když se nikým neatakován po výskoku skácel k zemi a musel být odnesen na nosítkách. Husí kůži nahánějící „rupnutí“ v jeho noze slyšeli všichni kolem, ale nejčernější prognózy se snad nepotvrdí. Ve 40.min. byl ošetřován faulovaný Mrština. Ve 42.min. jsme domácím poprvé v zápase poněkud zavařili, jenže míč skončil po hlavičce Hrdličky na břevně a další dorážku Kozáka stačili obránci odkopnout, zatímco ve vápně zůstal ležet tvrdě atakovaný Hadrika. Branku jsme vstřelit nedokázali a tak o tři minuty později, když chybuje naše obrana, to byl opět Mráz, kterému se podařilo dostat míč za záda Scheinera. V 45.min. tak prohráváme 2:0. Hned v úvodu druhého poločasu se do zakončení dostal Hořejší, ale jeho střela z úhlu mnoho starostí hvozdnickému brankáři nenadělala. V 57.min. se do úniku dostal Hadrika, v rozhodujícím okamžiku si však hodil dlouhý míč a brankář proti němu na zemi stačil zasáhnout. Neúspěšný byl v dalším brejku také Vimr, to se psala 63.minuta zápasu a také tady byl včas na správném  místě gólman domácích. Náběh Hořejšího skončil vytěsněním obráncem ze střeleckého úhlu a tak se k zakončení náš kanonýr vůbec nedostal. V 66.min. tečovaná střela Hadriky ze střední vzdálenosti rovněž skončila v rukavicích Hofty. Pak přišla 77.min. a bravurní zákrok Scheinera, když včasným vyběhnutím a pádem pod nohy zabránil jistému gólu domácích. V 90.min. jsme opět měli štěstí, protože domácí hráč přeběhl míč, který byl v protipohybu a tak jej zblízka do brány dopravit nedokázal.

V našem posledním podzimním zápase jsme svým výkonem zůstali za očekáváním. Ve Hvozdnici jsme pěkný fotbal nepředvedli a tak odjíždíme domů s prázdnou. Slánští obránci během zápasu předvedli několik rozpačitých momentů a naproti tomu naši útočníci si nedokázali poradit s postaršími, ale chytře a nekompromisně hrajícími obránci domácího celku.