SK Černolice – SK Slaný  2 : 2 ( 0 : 2 )

Sestava hostujícího celku: Sedláček – Landvojtovič, Cimrman, Hafenrichter, Hrdlička – Mrština, Kuba, Urban, Vimr – Hořejší (75. Čablík), Hadrika (89. Kozák).

Černolicích  se do prvního náznaku šance dostalo naše mužstvo. Paradoxně to bylo po TK domácího týmu, kdy se do brejku dostala dvojice Urban – Hadrika. Se střelou druhého jmenovaného si však domácí brankář poradil. V 10.minutě to zkusil Urban střelou z dobrých 25 metrů, ale i tentokrát se stačil vytáhlý brankář domácích složit na zem včas a míč chytil. Ve 12.minutě vybojoval  u levé pomezní lajny míč Vimr, přihrál Hadrikovi, ten našel ve vápně nabíhajícího Hořejšího, který zblízka překonal  černolického brankáře a poslal slánské do vedení 0:1. V 21.minutě kopali domácí tk, nastřelili však pouze naši dobře postavenou zeď. Postupem času získával domácí tým územní převahu a naše mužstvo spíše bránilo a před branku domácích se dostávalo pouze při brejkových akcích. V 35.minutě zahrávají Černolice další z mnoha TK a míč z hlavy domácího hráče jen těsně minul Sedláčkovu svatyni. Ve 37.minutě na druhé straně získal míč Urban, centruje do šestnáctky, domácí hráč ve snaze centr odvrátit, nezasáhl míč zrovna šťastně a posadil jej přímo na hlavu našeho střelce Hořejšího, který přehodil bezmocného Rozuma v brance domácích. Vedeme tak 0:2. Špatnou minutu zápasu, a to 43.,zažil náš obránce a kapitán v dnešním zápase – Hafenrichter, když byl po druhé žluté kartě vyloučen.  Po změně stran šli domácí do přesilovky a s touhou zápas zvrátit ve svůj prospěch. Snížit se jim podařilo v minutě 52. Stalo se tak po rohovém kopu, který byl z našeho pohledu poměrně zbytečný. Přestože míč z rohu Hořejší hlavou odvrátil, dostal se míč před naše vápno, odkud domácí hráč poslal na Sedláčkovu branku nepříliš podařenou střelu. Nicméně míč prošel po zemi mezi několika hráči až skončil v síti u levé tyče Sedláčkovy brány. Stav je 1:2. V druhé půli se hrálo místy až zbytečně nervózně. Domácí byli popuzeni dvojím ošetřováním brankáře Sedláčka. Hřiště musel během několika minut kvůli ošetření opustit také Hrdlička, Mrština a Cimrman. V 77.minutě domácí hráči byli blízko k vyrovnání, jenže na brankové čáře zaskočil za již překonaného Sedláčka Cimrman a ve skluzu vykopl míč směřující do sítě. V 86.minutě se pěkným individuálním průnikem dostal před domácího brankáře Vimr, jenže jeho střela šla těsně vedle. Blížil se konec zápasu, tlak domácích sílil a rozhodčí avizují pětiminutové nastavení. V 90.minutě kopou domácí TK, který jejich kapitán Macela zahrál excelentně a vyrovnal stav zápasu na 2:2. Dlouhé nastavení již změnu skóre nepřineslo.

Dnes to byl opravdový boj o body se vším všudy. Vedli jsme na poměrně malém černolickém hřišti o dvě branky, pak jsme přišli o vyloučeného Hafenrichtera, domácím se podařilo zápas vyrovnat a slánští hráči si tedy odvážejí „pouze“ jeden bod. Do zápasu nemohli nastoupit dva naši stabilně hrající borci Tauš (práce) a Majtaník (zdravotní potíže). V sestavě se poprvé objevili zkušený Cimrman, jehož jsme získali na hostování a Kuba, který dosud startoval spíše za béčko. V dalším zápase nás čeká derby s SK Lhota, které odehrajeme na domácím hřišti v sobotu 18.9. již od 16:30 hodin.