SK  SLANÝ “B“   -  SK KAMENNÉ ŽEHROVICE  2 : 1  ( 2 : 1 )

SESTAVA:

Scheiner  -  Šaroch, Kemr, Kuhn, Kuba  - Klusáček, Průcha, Hrubik, Landvojtovič Jan -
Kovařík,  Švásta
STŘÍDÁNÍ:           45. min. Landvojtovič Vít za Hrubika

60. min. Čáblík za Landvojtoviče J.

75. min. Žďárek za Kovaříka

V dalším domácím utkání jsme přivítali na domácím hřišti 7.mužstvo tabulky – Kamenné Žehrovice.

Utkání jsme začali velmi aktivně a byla jen otázka času kdy vstřelíme první branku. To se povedlo ve 13 min. utkání Průchovi, kterého skvěle ve vápně uvolnil Honza Landvojtovič a Průcha sám před brankářem nezaváhal. Další branka padla ve 22.min. a opět u toho byl po úniku po levé straně Landvojtovič, který předložil míč před branku dobíhající 2-ici útočníků a v přetlačované hodné „sumo“ dotlačil míč do branky Kovařík. Spousta dalších šancí zůstala nevyužita – hlavně lob Kovaříka po gólu doslova volal. Bohužel z ojedinělého útoku hosté po důrazném sledování míče a své 4 dorážce míč do sítě uklidili a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Do druhého poločasu nastupujeme pouze s jednou změnou a s tím že náš nejlepší hráč prvního poločasu H.Landvojtovič ještě odehraje 20.min a budeme střídat jelikož síly po měsíci absence docházejí. Po odchodu tohoto hráče přebírají iniciativu hosté, ale nijak extra naši branku neohrozí. Všechny pokusy kryje jistě chytající Scheiner  bez problémů. Rozhodnout může opět Kovařík ale místo aby uklidil míč do prázdné branky tak se snaží udělat ležícímu brankáři kličku a o míč přichází.

Hra upadá a utkání je velice často kouskováno, začíná docházet ke strkanicím a fotbal se z obou stran vytrácí. Bohužel ještě těsně po posledním možném střídání dostává křeč do lýtka Kemr a cca 10 minut musíme hrát pouze o 10-ti hráčích. Kemr se na posledních 5 minut obětavě vrací na hřiště a utkání tentokrát dohráváme celkem v klidu i když náš náskok je těsný.

Ve 2.poločase opravdu nebylo nic moc ke koukání – snad jen „penaltový“ zákrok na našeho hráče, ale důležité v tomto zápase byly 3 body. Tímto vítězstvím jsme se dostali do poklidného středu tabulky a do dalších zápasů máme trošičku klid. Je jen velká škoda že stejně zkušeně jsme takto nepohlídali minulý týden konec zápasu v Hrdlívě.

K dalšímu utkání zajíždíme příští neděli do Tuchlovic „B“ a měli bychom se pokusit potvrdit toto vítězství

Trenér : Vavroch Radim