SK SLANÝ “B“ – TUCHLOVICE „B“  6 : 2  ( 3 : 1 )

SESTAVA:
Sábl  - Kozelka, Kuba,  Šindler, Žďárek   - Švásta,  Průcha, Hrubik, Kuhn  -
Peška, Čablík
STŘÍDÁNÍ:          46. min. Klusáček za Kuhna

55 min. Vokřál za Průchu

65 min. Ladvojtovič Vít za Pešku

PŘIPRAVEN:  Břížďala, Kemr

V dalším utkání jsme přivítali na našem hřišti B mužstvo Tuchlovic. Připravené krásné „argentincké“ dresy jsem hned po příjezdu hostů museli uklidit (i když byly úplně jiné než ty v kterých hosté dorazili), ale to byla naše poslední prohra v tomto zápase.

Po 2 domácích prohrách jsme nastupovali s 3-mi body z venkovního hřiště ze Žehrovic a chtěli jsme přidat další vítězství abychom se opět maličko posunuli v tabulce tam kam patříme. K lepší náladě přispěly i prohry prvních 2 mužstev (V.Přítočna a Hrdlíva) a tak nebyl problém mužstvo dostat do varu ještě před výkopem.

Od prvních minut bylo vidět že bude míč častěji na našich kopačkách a hned v 8.minutě po krásné přihrávce Kuhna proměnil své sólo Peška 1:0. Bohužel za 2 minuty udělal chybu stoper Kozelka a svými zády nechal vyniknout útočníka hostí 1:1. Na další branky jsme čekali do 30 min., kdy nejdříve opět skóroval Peška a na poločasových 3:1 bodýlkem Průcha.

Začátek druhého poločasu nám vyšel také perfektně a hned ve 47 min. dává na 4:1 Švásta a ve 49.min. na 5:1 svým prvním dotekem po příchodu na hřiště Vokřál. Od cca 60 min. si vybíráme také svoji slabší chvilku my a necháváme vyniknout 2x brankáře Sábla, ale na potřetí hosté již snižují na 5:2. Naše brejky ve 2.poločase nevyužívá ani Peška ani Ladnvojtovič a tak poslední branku stříli 10 minut před koncem Čablík.

V dnešním utkání jsme narazili na jednoho ze slabších soupeřů a 6 branek bylo velmi milosrdných – nutno pochválit brankáře hostí Zelenku (slánského odchovance). Obrana moc prověřena nebyla, ale bylo vidět zlepšení zálohy a velmi kvalitní hra obou útočníků.

Uvidíme jak se bude dařit příští týden na Slovanu Kladno a pak následují 2 domácí zápasy.