SK SLANÝ „B“ -  BANÍK STOCHOV „A“  0 : 2  ( 0 : 1 )

SESTAVA:
Scheiner  -  Šaroch, Kuba, Šindler, Kuhn   - Vokřál,  Průcha, Hrubik, Kozák  -
Čablík,Kovařík

STŘÍDÁNÍ:          25. min. Švásta za Vokřála

60. min. Peška za Hrubika

70 min. Žďárek za Šindlera

PŘIPRAVENI:  Klusáček  a  Břížďala

V dalším utkání jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Baníku Stochov, Mužstvo které před zápasem bylo o bod před námi.

Již z našeho rozcvičení a přípravy na zápas bylo maličko vidět že náš tým není úplně soustředěný tak jako v předešlých 2 kolech a to byl bohužel dnes ten nejpodstatnější důvod naší VELMI špatné hry.

Zápas byl v obou poločasech velmi vyrovnaný a téměř celý se odehrával ve středu pole. Bohužel v prvním poločase po 2 chybách Kozáka a následné střele z cca 25 m při pozdních reflexu brankáře Scheinera se míč odrazil od břevna zpět do jeho zvednuté ruky a k údivu všech skončil v naší síti 0:1. Další nepříjemnou chvilkou bylo vynucené střídání Martina Vokřála (nevolnost – dle lékařů nízký tlak) a bohužel jen břevno z naší ojedinělé šance po hlavičce Čablíka. Na více jsme se v prvním poločase nezmohli.

Ve druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, ale bohužel velmi dobře bránící hosté – plnící si všechny své obranné povinnosti nám svojí hrou nedovolili v podstatě ani jejich brankáře ohrozit. Jedinou větší šanci měl 10 min. před koncem Peška a při naší otevřené hře domácí i přes faul na stopera Šarocha v samostatném úniku v 90 minutě pečetili na zasloužených 0:2.

Dnes jsme si body opravdu nezasloužili, každý musí začít u sebe a ne u ostatních spoluhráčů. Věřím že minusové body z domácího hřiště přivezeme příští týden zpět a vrátíme se k fotbalu, který nás vždy zdobil (bojovnost, nasazení a chuť do hry).

Jedna malá zajímavost – pokud mě paměť neklame, tak toto byl v nové éře SK SLANÝ „B“ první zápas kdy jsme nedali ani jednu branku. Poslední takto potupnou porážku na domácím hřišti jsme zaznamenali před 2 roky s Tuřany a před rokem ve Zlonicích. Doufám, že i letos máme vybráno L