SK  SLANÝ „B“  – SLOVAN  KLADNO   2 : 0  ( 0 : 0 )

SESTAVA:
Šajner  -  Šaroch, Kemr, Kuhn, Klusáček  - Husárek,  Průcha, Hrubik, Landvojtovič Vít, Peška, Švásta

STŘÍDÁNÍ:         55. min. Cimrman za Vítka Landvojtoviče

65. min. Galbavý za Hrubika

75. min. Žďárek za Švástu

V dalším domácím utkání jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo ze Slovanu Kladno. Mužstvo na jehož hřišti jsme na podzim podlehli dost nešťastně 2:3 a měli jsme mu co vracet.

Po 2.během týdne jsme přišli o hokejový zápas s Ruskem a také o diváky – škoda že toto nejde na poslední chvíli nějak řešit ! Hosté dorazili jen s 11-ti hráči jelikož si v pátek zlomil nohu jejich nejlepší hráč Kuboušek a tudíž nám situaci již před zápasem maličko ulehčili.

První poločas tomu ale nenasvědčoval a hra byla celkem vyrovnaná – téměř bez šancí. A tak jediným zajímavějším momentem byl penaltový zákrok na Průchu ve 35 minutě, který rozhodčí neodpískal – jasné držení za dres.

Do druhé poločasu nastupujeme s odhodlání zápas rozhodnout, ale i s malými rozpaky jelikož se nám v poslední době druhé poločasy nedaří. V tomto zápase je to ale naopak a hru držíme poměrně daleko od našeho brankáře Šajnera, který tentokráte moc práce nemá. Chybí zakončení a finální přihrávka. Zodpovědnost na sebe bere Peška, který z dobrých 20-ti metrů napřahuje a míč překrásnou střelou uklízí rovnou do šibenice. Zhruba za 20.minut dostává krásnou kolmici za beky a proměňuje i svůj únik 2:0. Hosté hrozí pouze 10 minut před koncem hlavičkou snad 50-ti letého Šály – vedle.

Tentokráte zvládáme i koncovku zápasu a hostům v posledních minutách vůbec nepůjčujeme míč a v klidu zápas dohráváme.

V tomto zápase musím konstatovat že hru oživili náhradníci a v prvním poločase do svého zranění i Vítek Ladvojtovič, který dnes předvedl to lepší ze svého repertoáru.

Udrželi jsme neporazitelnost již ve 4.zápase za sebou a čekají nás 2 venkovní zápasy s mužstvy ze spodku tabulky – tuto sobotu v Libušíně a příští ve Pcherách. Věřím že v tomto trendu budeme pokračovat a dalšími body zabojujeme o konečné 3.místo v tabulce.