Slovan  KLADNO  - SK SLANÝ „B“  3 : 2  ( 3 : 0  )

SESTAVA:
Sedláček  - Kozelka, Hafenrichter, Šindler, Žďárek   - Švásta,  Průcha, Vokřál, Kuhn  -
Peška, Kovařík
STŘÍDÁNÍ: 46. min. Hrubik za Vokřála

46. min. Kemr za Šindlera

60 min. Landvojtovič Vít za Švástu

PŘIPRAVEN: Klusáček

K dalšímu utkání jsme zajížděli do nejhezčího areálu s nejkrásnějším hřištěm v naší soutěži na Slovan Kladno. K mužstvu, které mělo před vzájemným zápasem o 3 body víc než my, ale které nás přivítalo s patřičným respektem.

Od první minuty se domácí zatáhli na vlastní polovinu a  30 minut se všemi diváky dívali na to co vše je možné ve hře na 2 branky. Náš 30-ti minutový tlak bohužel opět pouze rozchytal domácího brankáře k fantastickým zákrokům a bohužel koncovka v tomto ročníku zůstává naší nejslabší stránkou i když v soutěži jsme na 2.místě v počtu vstřelených branek.

Nejhorší ale přišlo v rozmezí 35.-45.minuty kdy se hosté v podstatě dostali 3x za polovinu a krutě trestali 3:0.

Po přestávce byli domácí ještě více přišpendleni do svého pokutového území a z tlaku jsme dokázali v 60.minutě snížit hlavičkou Kozelky po rohu Hrubika. V 73 minutě. Jsme dali na 3:2 brankou Kuhna a náš tlak v této chvíli byl opravdu veliký. Všichni vč. hráčů na hřišti viděli že domácím ubývají síly i když v podstatě stojí 60 minut na místě a jen nakopávají míče všude kam se dá a opravdu dřeli na doraz. Jediným komu se opravdu ve 2.půli nedaří je posila z A týmu Hafenrichter, kterému zřejmě dochází síly po ranním utkání v sálovém fotbale.

Bohužel se i přes 2 nastřelené tyče ve 2.poločase a spoustu šancí – hlavně Kuhn trefil překrásně šibenici – nepodařili zcela zaslouženou branku vstřelit.

Nechci se opakovat a tak pouze ocituji dnešní Kladenský denník jehož redaktor byl na utkání: Snaha výborných hostů neutuchala ani po přestávce“ !!

Musí nás mrzet další ztráta bodů – úplně zbytečná, ale opět jsme si dokázali že moc lepších mužstev v této soutěži není a naše výsledky  absolutně neodpovídají tomu co předvádíme na hřišti.

Následují 2 zápasy doma a 6 bodů z nich je opravdu již naší povinností.